Състезателите на Българската карате киокушин федерация извоюваха 5 златни медала

Състезателите на Българската карате киокушин федерация извоюваха 5 златни медала на европейското първенство за младежи и девойки - Кумите, в Берлин. (Мариела Любенова, Кристиян Станков, Виктория Наскова, Любомира Николаева и Валерия Лозанова станаха европейски шампиони по карате киокушин.)

За пореден път състезателите ни печелят първи места на престижен турнир, конкуренцията беше голяма, но те бяха отлично подготвени, обясни сенсей Живко Андреев.

"Астана" би "Селтик", но отпадна

Воденият от Станимир Стоилов тим на "Астана" победи "Селтик" с 4:3 във втория мач от плейофния кръг на Шампионската лига. Успехът обаче не бе достатъчен за шампиона на Казахстан да се класира за групите на турнира, след като срещата в Глазгоу преди седмица завърши 5:0 в полза на "детелините". Двубоят в Астана обаче бе много интересен и Астана бе по-близо..

публикувано на 22.08.17 в 22:11

Даниел Александров загуби битката за бронза

Даниел Александров отстъпи с 1:2 точки пред представителя на Азербайджан Елвин Мурсалиев в битката за бронза в категория до 80 килограма класически стил на Световното първенство по борба във френската столица Париж. Александров и Мурсалиев направиха напълно равностоен мач, в който единствената успешна атака на азера се оказа решаваща за победата. В..

публикувано на 22.08.17 в 22:08
Виктория Томова

Виктория Томува бие на Ю Ес Оупън

Виктория Томова се класира за втория кръг на квалификациите на Откритото първенство на САЩ по тенис. В двубой от първия етап на пресявките 22-годишната Томова победи американката Ирина Фалкони с 6:1, 6:7(2), 6:2. Томова започна отлично срещата и спечели първия сет за едва 28 минути, след като взе безпроблемно първите 4 гейма. Във втория сет грешките от..

публикувано на 22.08.17 в 20:39

"Барселона" ще съди Неймар

Ръководството на "Барселона" е завело дело за 8,5 милиона евро срещу доскорошната звезда на тима Неймар. Бразилецът премина по-рано през този месец в тима на "Пари Сен Жермен", след като бе платена откупната му клауза от 222 милиона евро, макар и да имаше договор до 2021 година. Именно при подписването на контракта бразилският национал получи 8,5 милиона..

публикувано на 22.08.17 в 20:17
Волейболистките надиграха Словения

Волейболистките надиграха Словения, вирус повали Диана Ненова

Волейболните ни националки победиха в холандския град Ротердам състава на Словения с 3:1 (25:18, 25:19, 20:25, 25:22) в първия си мач на квалификацията за световното първенство в Япония догодина. В групата са още отборите на Белгия, Чехия, Холандия и Гърция. Играе се по системата всеки срещу всеки и първите два отбора в крайното класиране взимат квоти..

публикувано на 22.08.17 в 18:41
Даниел Александров /вляво/

Даниел Александров стигна до репешажите на Световното по борба

Даниел Александров достигна до репешажите за бронза в категория до 80 килограма класически стил на Световното първенство по борба във френската столица Париж. Българинът стартира с трудна победа над датчанина Марк Мадсен след 9:9 точки, но на осминафиналите загуби с 1:2 точки от Радик Кулиев (Беларус). В последствие европейският вицешампион от Нови Сад..

публикувано на 22.08.17 в 16:41
Христо Арангелов

Треньор в "Септември": Като не бележим, губим

Срещу "Берое" създадохме положения за гол, които не успяхме да отбележим и затова загубихме. Това призна след мача Христо Арангелов . Помощникът води "Септември" при отсъствието на наказания Димитър Васев при загубата с "Берое" с 0:1 в среща от шестия кръг на Първа професионална футболна лига. Самият Христо Арангелов също бе изгонен от съдията..

публикувано на 22.08.17 в 16:29