Благой Найденов приключи участието си на европейското по бокс в Браила

Благой Найденов отпадна на четвъртфиналите в категория 81 килограма на европейското първенство по бокс за младежи до 22 години в Браила (Румъния). Българинът загуби по точки с 0:5 съдийски гласа от руснака Муслим Хаджимагомедов.

Даниел Асенов си осигури най-малко бронз в категория 52 килограма, след като се класира на полуфиналите, в които в следобедната сесия днес ще срещне Кристиан Зара (Италия).

print Отпечатай

"Манчестър Юнайтед" надигра "Реал" /Мадрид/

Европейският клубен шампион по футбол "Реал" /Мадрид/ загуби след изпълнение на дузпи от носителя на трофея в Лига Европа "Манчестър Юнайтед" с 1:2 в двубой от приятелската надпревара "Интернешънъл Чемпиънс Къп" в Санта Клара (САЩ).  В редовното време двата тима завършиха 1:1.

публикувано на 24.07.17 в 09:30
„Локомотив“ (Пд) и „Левски“ не си вкараха гол

Отборите на „Локомотив“ (Пд) и „Левски“ завършиха 0:0 в мач от втория кръг на Първа лига по футбол. Домакините завършиха мача с десет души, след като в 67-ата минута защитникът Ивайло Марков бе изгонен заради втори жълт картон. Преди двубоя феновете на „Локомотив“ (Пд) пуснаха специален клип в памет на футболната легенда Аян Садъков, който си отиде..

публикувано на 23.07.17 в 23:15

„Лудогорец-2“ победи „Локомотив“ (Сф) с 2:1 във Втора лига

„Лудогорец-2“ победи с 2:1 „Локомотив“ (Сф) на старта на първенството във Втора лига по футбол, като в тима от Разград играха само с момчета от школата, както и такива, които са били до преди две години в старшата възраст. Двамата национали на „Лудогорец“ от Евро 2017 за юноши до 19 години вкараха двете попадения, като Светослав Ковачев откри..

публикувано на 23.07.17 в 22:07
Красимир Балъков

Красимир Балъков: Развеселява ме поредното „назначение“

Бившият плеймейкър на националния отбор Красимир Балъков опроверга на личната си страница във фейсбук информациите, че ще поеме треньорския пост в ЦСКА-София, каквито публикации се появиха. Армейците паднаха с 0:1 от „Лудогорец“, което провокира информации, че са намалели шансовете на Стамен Белчев да остане на поста. По този повод легендата..

публикувано на 23.07.17 в 21:27
„Ботев“ измъкна 3:2 като гост на „Славия“

Отборът на „Славия" загуби с 2:3 в София срещу пловдивския „Ботев“ в среща от втория кръг на Първа професионална лига по футбол, в която „белите“ се завърнаха на собствения си стадион след пауза от 14 месеца. Головете вкараха Фернандо Виана (13 и 40 мин) и Лъчезар Балтанов (78) за гостите, а за „Славия“ тични бяха Владислав Узунов (43) и Иван..

публикувано на 23.07.17 в 21:05
Фрум взе четвърта титла на „Тур дьо Франс“

Кристофър Фрум от Великобритания спечели третата си поредна и общо четвърта титла в колоездачната обиколка на Франция с 54 секунди пред колумбиеца Ригоберто Уран. Първата бе през 2013 г., преди това бившият му съотборник Брадли Уигинс даде начало на британска доминация на „Тур дьо Франс“. Французинът Ромен Барде, който бе втори през миналата..

публикувано на 23.07.17 в 20:58
Волейболистките завършиха с победа Гран при

Женският ни национален отбор по волейбол победи в Хърватия тима на Аржентина с 3:2 (25:22, 17:25, 18:25, 25:19, 15:12) в последния двубой от груповата фаза на световното Гран при. Така нашите завършиха с 5 победи и 4 загуби и няма да играят във финалната четворка на второто ниво в Гран при. Най-много точки реализира Гергана Димитрова - 24 точки, а..

публикувано на 23.07.17 в 20:50