Ани Вангелова отпадна в четвъртфиналите на турнира в Анталия

Ани Вангелова
Снимка: tclevski.com

Ани Вангелова отпадна в четвъртфиналите на тенис-турнира на червени кортове в турския курорт Анталия с награден фонд 15 хиляди долара. Вангелова загуби от квалификантката Марта Лесняк (Полша) с 1:6, 1:6 за 58 минути.

23-годишната софиянка все пак заработи 2 точки за световната ранглиста и 367 долара.

„Лестър“ и „Уест Бромич“ поделиха по точка

„Лестър“ и „Уест Бромич“ не се победиха

„Лестър“ и „Уест Бромич“ завършиха 1:1 в последната среща от 8-ия кръг на английското футболно първенство Гостите от „Уест Бромич“ поведоха в резултата в 63-ата минута. Тогава Шадли изненада Каспер Шмайхел от фаул и опъна мрежата зад него. Вратарят направи една фатална стъпка в грешната посока и не успя да спре удара на Шадли. В 80-ата..

публикувано на 17.10.17 в 07:58
„Верона“ надигра с 1:0 „Беневенто“

„Верона“ излъга с 1:0 новака „Беневенто“

С гол на бразилеца Ромуло „Верона“ надигра с 1:0 „Беневенто“ в последния двубой от 8-ия кръг на италианското футболно първенство. В 74-ата минута Даниеле Верде прекоси почти целия терен и центрира към Ромуло, който от въздуха прати топката във вратата на новаците в Серия А. Гостите от „Беневенто“ играха на "Маркантонио Бентегоди" с човек..

публикувано на 17.10.17 в 07:52
„Селта“ победи с 5:2 „Лас Палмас“

„Селта“ вкара пет на „Лас Палмас“

„Селта“ разгроми с 5:2 като гост „Лас Палмас“ в последния мач от 8-ия кръг на испанския шампионат по футбол. Над всички бе Яго Аспас, който отбеляза хеттрик за успеха на „Селта“. Освен бившия нападател на „Ливърпул“, за гостите точни бяха Емре Мор и Пабло Ернандес. За „Лас Палмас“ головете вкараха Витоло и Лоик Реми в самия край на мача...

публикувано на 17.10.17 в 07:45
Кубрат Пулев

Официално: Пулев няма да се бие с Джошуа

Мач между Кубрат Пулев и Антъни Джошуа на 28 октомври в Кардиф няма да има. Новината за отмяната на двубоя беше обявена официално от промоутъра Еди Хърн. Причината е контузията на Кобрата, който има разкъсване на гръден мускул. Еди Хърн разкри, че вместо срещу Пулев, Джошуа ще се бие срещу Карлос Такам в Кардиф. "Кубрат Пулев има..

публикувано на 17.10.17 в 07:30
Първа лига

Резултати и голмайстори в мачовете от 12-ия кръг в Първата ни футболна лига

Резултати и голмайстори в мачовете от 12-ия кръг в Първата ни футболна лига: "Септември" - "Витоша" (Бистрица)  1:0 (0:0) голмайстори: 1:0 Мартин Тошев 63 "Ботев" (Пловдив) - "Верея" (Стара Загора) 1:0 (0:0) голмайстори: Стивън Петков 67 от неделя: "Етър" (Велико Търново) - "Левски"  0:1 (0:1)    голмайстор: 0:1 Давид Яблонски 5 "ЦСКА-София" -..

публикувано на 16.10.17 в 22:03

"Септември" надигра "Витоша" в дербито на опашкарите

"Септември" се изкачи на 12-о място в генералното класиране на Първа професионална футболна лига на България, след като победи с 1:0 "Витоша" в мач на националния стадион "Васил Левски". Отборът на Николай Митов изпревари в генералното класиране "Дунав", който по-рано днес се раздели със своя старши треньор Веселин Великов. Двата отбора изиграха слабо..

публикувано на 16.10.17 в 21:29
стадион

"Монтана" и "Левски" ще играят за купата на България на стадион "Георги Аспарухов"

"Левски" ще домакинства на "Монтана" за купата на България по футбол, обяви Спортно-техническата комисия към БФС. Причина са ремонтните дейности на стадион "Огоста", а мачът е насрочен за 25-и октомври от 18 часа. "Поради невъзможност да бъдат приключени строително-ремонтните дейности на стадион "Огоста" и непригодността за  провеждане на срещи с..

публикувано на 16.10.17 в 21:23