Скучно нулево равенство между "Нефтохимик" и "Берое" в Първа лига

БГНЕС

Нефтохимик 1962 и Берое (Стара Загора) завършиха наравно 0:0 в първа среща от 29-ия кръг в Първа лига.

Двубоят на стадион "Лазур" в Бургас се игра без публика заради наказание на домакините.

Берое остана на второто място в група "Б" на втората осмица, докато бургазлии са на третата позиция до момента. Разликата между двата отбора е девет точки. Равенството край морето гарантира участието на Пирин Благоевград в Първа лига и през следващия сезон.

състави

Нефтохимик: Янко Георгиев, Серджо Хомей, Илия Миланов, Ангел Грънчов, Ранди Онуоха, Яни Пехливанов (68-Любомир Божинов), Мариян Огнянов (87-Живко Петков), Йордан Йорданов, Галин Иванов, Владислав Романов, Венцислав Христов (51-Костадин Хазуров)

Берое: Душан Перниш, Асен Георгиев, Веселин Пенев, Георги Динков, Пламен Тенев, Венцислав Василев, Карлос Охене (79-Ерик Почански), Кохей Като, Матеас Делич, Радослав Кирилов (61-Атанас Зехиров), Жуниор Мапуку 88-Виле Салмикиви)

Първа лига

Резултати и класиране след първите два мача от 13-ия кръг в Първа лига

Резултати и класиране след първите два мача от 13-ия кръг на Първа футболна лига: "Пирин" (Благоевград) - "Славия" 0:0 "Дунав" (Русе) - "Ботев" (Пловдив)  0:0 събота: "Левски" - "ЦСКА-София" "Локомотив" (Пловдив) - "Черно море" неделя: "Верея" - "Септември" "Витоша" (Бистрица) - "Берое" понеделник: "Лудогорец" - "Етър" класиране:     1. Лудогорец..

публикувано на 21.10.17 в 09:39

"Миньор" надигра шампиона "Нефтохимик" при волейболистите

Мъжкият волейболен отбор на "Миньор" (Перник) спечели драматична победа с 3:1 гейма (25:21, 18:25, 29:27, 25:23) срещу шампиона "Нефтохимик 2010" (Бургас) в среща от четвъртия кръг на първенството. "Това е повече от победа", заяви треньорът на "Миньор" Петьо Драгиев. "Да победиш шампионите, носителите на Суперкупата е страхотно и се радвам", добави още..

публикувано на 21.10.17 в 09:21

Баскетболистите на "Левски" с успех в Плевен

"Левски" победи като гост с 93:87 "Спартак" (Плевен) в среща от 3-ия кръг на Националната баскетболна лига при мъжете. Така "сините" взеха втора победа, а "Спартак" продължава да без успех от старта. "Левски" взе солиден аванс от 16 точки през първата част, а за 10 минути наниза 30 точки. Втората част продължи по същия начин и гостите се оттеглиха на..

публикувано на 21.10.17 в 09:12
Втора лига

Резултати и класиране във Втора лига

Резултати и класиране в първите пет мача от 12-ия кръг във Втора професионална футболна лига: "Локомотив" (Горна Оряховица) - "Локомотив" (София) 1:0 "Литекс" - "Нефтохимик" 2:0 "Струмска слава" - "Несебър" 0:1 "Царско село" - "Марица" 2:0 "Созопол" - "Монтана" 0:5     днес: "Лудогорец" 2 - "Ботев" (Враца) неделя: "Поморие" - "Черноморец" (Балчик)..

публикувано на 21.10.17 в 09:10
Гарет Бейл

Гарет Бейл поднови тренировки

Полузащитникът на футболния "Реал" (Мадрид) - Гарет Бейл поднови тренировки. Уелсецът се подготвя по индивидуална програма и в следващите дни ще тренира на облекчен режим, съобщиха испанските медии. Бейл лекува поредна травма, като е извън терените вече три седмици и все още няма яснота кога ще се завърне в игра.

публикувано на 21.10.17 в 09:08
Серхио Агуеро

Серхио Агуеро са завръща на терена за "Манчестър Сити"

Нападателят на футболния "Манчестър Сити" Серхио Агуеро е напълно възстановен и се завръща в игра за шампионатния мач срещу "Бърнли" днес, съобщи мениджърът - Хосеп Гуардиола. Аржентинецът счупи ребро в автомобилна катастрофа в Амстердам преди три седмици и пропусна три мача на "Манчестър Сити" и двете решаващи световни квалификации на Аржентина този..

публикувано на 21.10.17 в 09:06
Кристиано Роналдо

Обявяват Кристиано Роналдо за Футболист на годината в понеделник

Мегазвездата Кристиано Роналдо ще бъде обявен за Футболист на годината в анкетата на ФИФА, съобщи испанското издание "Марка". Официалната церемония по обявяване на призьорите ще бъде в понеделник в Лондон. През миналия сезон голмайсторът на "Реал" спечели титлата в Испания и Шампионска лига. Тримата финалисти в анкетата са Роналдо, Лионел Меси от..

публикувано на 21.10.17 в 09:05