Раниха треньор с кен бира на мач в Гърция

Фенове на "Панатинайкос" раниха треньора на ПАОК

Плейофният мач от гръцкото първенство между „Панатинайкос“ и ПАОК бе прекратен, след като хвърлен от трибуните кен бира удари треньора на ПАОК Владан Ивич в главата. Той бе откаран в болница за преглед след инцидента в 54-а минута. Повод за агресията от трибуните бе сбиване на терена между няколко играчи от двата отбора. Мачът бе прекъснат за повече от час, след което реферът реши, че срещата няма да бъде подновена.

„Панатинайкос“ водеше с 1:0 с гол на Маркус Берг в 9-а минута. Начело в плейофа е „Паниониос“ с 4 точки, следван от АЕК с 3 т. „Панатинайкос“ и ПАОК имат по 2 точки и мач по-малко. Победителят в плейофа ще играе заедно с шампиона „Олимпиакос“ в квалификациите на Шампионска лига.

Неймар

Джери Перейра: Критиките към Неймар са в повече

"Критиките, които се изсипват срещу Неймар, са в повече от обичайното". В това е убеден бившият защитник на "Славия" и настоящ футболен мениджър Джери Перейра. "Победата на Бразилия над Коста Рика е заслужена, особено след играта през втората част. Очакванията към Неймар са големи и той е критикуван често за всяка сбъркана топка, а това не е правилно",..

публикувано на 22.06.18 в 17:37
Георги Ангелов напусна

Георги Ангелов: Напуснах "Левски", за да играя

"Сам взех решение да напусна "Левски", за да играя редовно". Това призна пред "Хоризонт" Георги Ангелов. По рано през деня той разтрогна договора си със синия клуб по взаимно съгласие и подписа договор за два сезона с "Берое". "Желанието ми е да играя редовно, а в "Левски" това щеше да стане много трудно. Проектът на "Берое" е много амбициозен и затова..

публикувано на 22.06.18 в 17:26
Юлия Стаматова

Юлия Стаматова е на полуфинал в Тунис

Юлия Стаматова се класира за полуфиналите не тенис-турнира в Хамамет (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара. В четвъртфиналния си мач тя елиминира италианката Вирина Хофер със 7:5 и 6:2 за час и 37 минути. В първия сет двете си разминиха по 3 пробива в сервисите до 5:5, след което нашата тенисистка направи още един. Във втората част реализира и трите..

публикувано на 22.06.18 в 17:20

България отстъпи на Германия в Техеран

България загуби драматично срещу Германия  с 2:3 (25:21, 22:25, 25:23, 23:25, 13:15) в двубой от група 19 на волейболната Лига на нациите, който се проведе в Техеран (Иран).  "Трикольорите" на два пъти повеждаха в резултата при 1:0 и 2:1 гейма, но допуснаха обрат след 13:15 в тайбрека на двубоя, който продължи близо два часа и половин..

публикувано на 22.06.18 в 17:18
Федерер измъкна инфарктна победа

Федерер записа 19-а поредна победа

Водачът в световната ранглиста по тенис Роджър Федерер (Швейцария) се класира за полуфиналите на турнира на трева в Хале (Германия) от категория АТР 250.. Защитаващият титлата си Федерер елиминира австралиеца Матю Ебдън със 7:6(2), 7:5 за 88 минути и регистрира 19-а поредна победа на зелени кортове,  като започна поредицата именно в германския град..

публикувано на 22.06.18 в 17:10
Димитър Кузманов

Кузманов е полуфиналист в Германия

Димитър Кузманов се класира за полуфиналите на турнира по тенис на червени кортове в Калтенкирхен (Германия) с награден фонд 15 хиляди долара. Той изигра два мача днес, след като вчера срещите бяха отменени заради дъжд.   Поставеният под номер 2 Кузманов първо отстрани Вилфредо Гонсалес (Гватемала) с 6:1 и 6:0 за 70 минути, а след това нодигра и..

публикувано на 22.06.18 в 17:04

Бразилия се измъчи срещу Коста Рика, но победи

Отборът на Бразилия записа първа победа в група „Е“ на Световното първенство по футбол, след като се наложи с 2:0 над Коста Рика с голове в добавеното време в Санкт Петербург. Въпреки пълното си надмощие петкратните световни шампиони страдаха почти до края В 27-ата минута Неймар излезе сам срещу вратаря, но Кейлор Навас го блокира. За..

публикувано на 22.06.18 в 16:59