Митов: "Левски" трябва да изгради отбор, за да има високи цели

Николай Митов
Снимка: sportal.bg

"Левски" трябва да изгради отбор, за да има високи цели като титла, купа и пробив в Европа, заяви старши-треньорът Николай Митов на пресконференция по време на лагера в Правец. Той добави, че "сините" няма как да контролират сами програмата си, така че са длъжни да бъдат напълно готови за евротурнирите, които започват в края на месеца.

Много работа има, но трябва да бъдем готови. Да, изисква време, но трябва да бъдем готови за първия мач на 29-и и с всеки следващ отборът да израства. Това е факт като дата и като мач. Просто трябва да бъдем готови. Искам да видя коренна промяна във всеки един аспект от играта, каза още Николай Митов. Според него селекцията още не е приключила.

Селекцията не е приключила и ще търсим нови футболисти. Търсим играч, който да подхожда на нашия отбор. Няма да търсим на кило, а такъв, който да помогне на отбора. Ръководството ми даде картбланш и няма да имаме проблеми. Първата ни цел е да изградим отбор, а минимумът за следващия сезон е класиране в групите на турнира "Лига Европа". Десет човека напуснаха и имаме 7-8 нови, така че е нормално да ни трябва време. Трябва ни отбор. Силен отбор, изграден, за да се борим само за титла, добави Николай Митов.

print Отпечатай
Германия се наложи с 3:1 над Камерун

Германия и Чили се класираха за полуфиналите

Отборите на Германия и Чили се класираха за полуфиналите на турнира по футбол за купата на Конфедерациите в Русия. В последни срещи от 2-ра група Германия се наложи с 3:1 над Камерун, докато Чили стигна едва до равенство 1:1 срещу Австралия. В Сочи Германия не успя да направи нищо интересно през първото полувреме срещу Камерун. След..

публикувано на 25.06.17 в 20:30
Фелисиано Лопес

Фелисиано Лопес грабна трофея в Лондон

Испанецът Фелисиано Лопес спечели турнира по тенис на трева в лондонския "Куин'с Клъб" с награден фонд 1.966 милиона евро. Лопес отрази един мачбол и победи драматично на финала поставения под номер 4 Марин Чилич (Хърватия) с 4:6, 7:6(2), 7:6(8) след малко повече от два часа и половина игра. 35-годишният испанец пласира 19 аса и заслужи първа..

публикувано на 25.06.17 в 19:49
Веселин Топалов

Веселин Топалов остана девети на "Гранд Чес Тур"

Веселин Топалов се класира на девето място на турнира по шахмат "Гранд Чес Тур 2017" във френската столица Париж с награден фонд 150 хиляди долара.  Българският гросмайстор събра 11.5 точки след 36 изиграни партии по ускорен шахмат и блиц, и остана предпоследен, като изпревари единствено представителя на домакините Етиен Бакро, завършил с 8,5..

публикувано на 25.06.17 в 19:38
Даниел Рикардо

Даниел Рикардо спечели в Азербайджан

Даниел Рикардо спечели първата си победа за сезона и общо пета в кариерата във Формула 1, след като завърши на първо място в старта за Голямата награда на Азербайджан. Австралийският пилот на „Ред Бул“ остави зад себе си Валтери Ботас („Мерцедес“), а трети изненадващо се нареди Ланс Строл с „Уилямс“. Така канадецът стана най-младият пилот в..

публикувано на 25.06.17 в 19:29
Роджър Федерер

Роджър Федерер с рекордна 9-та титла в Хале

Роджър Федерер от Швейцария спечели за рекорден девети път турнира по тенис на трева в германския град Хале, с награден фонд 1.966 милиона евро. Водачът в схемата Федерер разгроми в 11-ия си финал в надпреварата поставения под номер 4 представител на домакините Александър Зверев с 6:1, 6:3 само за 53 минути. Така 35-годишният швейцарец не..

публикувано на 25.06.17 в 19:22
Валентино Роси

Валентино Роси първи в Гран При на Холандия

Италианецът Валентино Роси с "Ямаха" спечели състезанието за Голямата награда на Холандия, осми кръг за сезона от световния шампионат по мотоциклетизъм в клас MotoGP. Роси беше най-бърз на пистата в Асен и финишира за 41:41.149 минути. 38-годишният италианец изпревари само с 63 хилядни от секундата сънародника си Данило Петручи с "Дукати" и..

публикувано на 25.06.17 в 18:53
Петра Квитова

Петра Квитова триумфира в Бирмигам

Чехкинята Петра Квитова спечели турнира по тенис на трева в английския град Бирмингам, с награден фонд 885 хиляди долара. Поставената под номер 7 Квитова надделя във финала над австралийката Ашли Барти с 4:6, 6:3, 6:2 и заслужи 20-и трофея в кариерата си. Това беше първа титла за двукратната шампионка от "Уимбълдън" във едва втория й турнир..

публикувано на 25.06.17 в 18:48