"Дунав" победи "Септември" в София

Отборът на "Дунав" победи състава на "Септември" с 2:0 на стадион "Васил Левски" в последния мач от първия кръг в първата ни футболна лига. Головете за гостите отбелязаха Васил Шопов в 4-ата минута и Бирсент Карагерен в 52-ата.

От 62-ата минута "Септември" остана с 10 души след като за втори жълт картон бе отстранен Траян Траянов.

Първа лига

"Дунав" прати "Етър" на последното място в група "Б" на втората осмица

Първенство на България по футбол, резултати от 31-ия кръг в Първа лига, втора осмица: група "Б": "Дунав" (Русе) - "Етър" (Велико Търново) 1:0 Утре от 20.00 часа: "Локомотив" (Пловдив) -  "Септември" (София) Класиране:     1. Септември (София)  30  11  5  14  30-46  38 точки  2. Локомотив (Пловдив)  30  9  9  12  25-40  36  3. Дунав Русе 31  7  7..

публикувано на 22.04.18 в 21:51
Втора лига

Резултати и класиране във Втора лига

Първенство на страната по футбол, срещи от 26-ия кръг на Втора лига: "Поморие" - "Нефтохимик" 1:1 (1:0) "Струмска слава" (Радомир) - "Лудогорец-2"  2:1 (1:0) "Литекс" - "Локомотив 1929" (София)  0:0    "Созопол" - "Оборище" (Панагюрище)  1:3 (0:1) "Локомотив" (Горна Оряховица) - "Марица" (Пловдив)  1:1 (0:0)    утре ще играят: "Царско село" - "Монтана"..

публикувано на 22.04.18 в 21:13
„Манчестър Сити“

Ново шоу на "Манчестър Сити" в Англия - отнесе го "Суонси"

Новокоронясаният шампион на Англия по футбол "Манчестър Сити" разгроми "Суонси" с 5:0, като Кевин де Бройне вкара един от страхотните голове на сезона. "Суонси" остава на 17-о място, на 4 точки над зоната на изпадащите след 34 мача, докато "Манчестър Сити" вече може да се похвали с 98 отбелязани гола и 90 спечелени точки. С този успех небесносините..

публикувано на 22.04.18 в 21:10
Димитър Кузманов

Димитър Кузманов на победа от основната схема на турнира във Франкавила

Националът на страната за купа "Дейвис" Димитър Кузманов постигна втора победа в квалификациите на тенис-турнира от веригата "Чалънджър" в Франкавила (Италия) с награден фонд 43 хиляди долара. Поставеният под номер 3 в схемата на пресявките Кузманов се наложи над Патрик Рикл (САЩ) с 6:2, 6:3 за 82 минути. В първия кръг българинът направи обрат и победи с..

публикувано на 22.04.18 в 21:07

"Еспаньол" надигра "Жирона" в Испания

"Еспаньол" спечели с 2:0 при гостуването на каталунския си съперник "Жирона" в среща от 34-ия кръг в испанския футболен шампионат, игран пред над 12 хиляди зрители. Жерард Морено даде аванс в полза на отбора от Барселона в 43-ата минута след асистенция на Сержи Дардер. Десет минути след почивката отново нападателят на гостите Морено беше точен за крайното..

публикувано на 22.04.18 в 21:05
Кирил Десподов

Десподов и Малинов тренират на облекчен режим с "ЦСКА-София"

Футболистите на "ЦСКА-София" започнаха подготовка за реванша от полуфиналите за Купата на България срещу "Левски". Двубоят ще се играе на Националния стадион "Васил Левски" в сряда (25 април) от 18:30 часа и ще го следим с преки репортажи по програма "Хоризонт". В заниманието на базата в Панчарево се включиха и Кирил Десподов и Кристиян Малинов,..

публикувано на 22.04.18 в 21:01

Убедителен "Арсенал" взе лондонското дерби срещу "Уест Хем"

"Арсенал" спечели с 4:1 у дома срещу "Уест Хем" в лондонското дерби от 35-ия кръг в английския шампионат по футбол. Неделният мач беляза началото на периода на сбогуване на мениджъра Арсен Венгер с "артилеристите". Френският специалист ще напусне клуба от Северен Лондон след края на настоящия сезон. Три гола в последните осем минути на срещата осигуриха..

публикувано на 22.04.18 в 20:57