Томова премина първия кръг в Биариц

Виктория Томова

Виктория Томова се класира за втория кръг на тенистурнира на червени кортове в Биариц (Франция) с награден фонд 80 хиляди долара. В първия си мач нашата тенисистка (158-а в ранглистата) победи испанката Олга Лара (231-ва) с 6:7, 6:4 и 6:4 след 2 часа и 25 минути игра.

Мачът изобилстваше с пробиви в сервисите - общо 10, но Томова направи два повече, което ѝ донесе и успеха. Следваща съперничка на Виктория утре е румънката Ирина Бара.

Нулево равенство за отборите на „Берое“ и „Левски“

Отборите на „Берое“ и „Левски“ не успяха да се победят и завършиха наравно 0:0 в последния мач от 10-ия кръг в Първа професионална футболна лига. Двата тима създадоха по няколко голови възможности. За домакините най-чистите положения се откриха пред Мартин Камбуров, но опитният нападател така и не успя да отбележи гол. “Сините” пък опитваха..

публикувано на 25.09.17 в 22:25

Георги Божилов и Кристиян Василев са на четвъртфинал на световното по гребане

Георги Божилов и Кристиан Василев се класираха за четвъртфиналите в дисциплината двойка скул на световното първенство по гребане в Сарасота /САЩ/. Българите завършиха втори в своята серия, като спряха хронометрите на 6: 22 :720 минути. Победители в серията станаха представителите на Нова Зеландия Джон Стори и Кристофър Харис – 6:17:890..

публикувано на 25.09.17 в 21:43

България срещу Германия в плейоф за влизане в четвъртфиналите на евроволей

Женският ни национален отбор ще играе срещу Германия в плейофите на европейското първенство по волейбол в Азербайджан и Грузия. Това стана ясно след края на последния мач от предварителната първа група, в който домакините от Азербайджан надиграха Германия с 3:1 гейма. Така азерките спечелиха първото място в групата с 3 победи от 3 мача и 9..

публикувано на 25.09.17 в 21:23

Изпуснахме да победим европейските шампионки от Русия

Женският ни национален отбор по волейбол не успя да победи действащия европейски шампион Русия. В последният мач от груповата фаза на първенството на Стария континент момичетата на Иван Сеферинов отстъпиха пред „Сборная“ с 2:3 гейма, в отделните части 25:21, 20:25, 25:23, 21:25, 13:15 точки. Със загубата българките изпуснаха възможността да се..

публикувано на 25.09.17 в 17:19

Българките играят срещу Русия последния мач от груповата фаза на европейското първенство по волейбол

Женският ни национален отбор по волейбол продължава с доброто си представяне в Баку, като спечели първия гейм срещу Русия с 25:21 точки.  Във втората част нашите момичета отстъпиха с 20:25, а в третата отново победиха с 25 на 23 точки.  Това е последният мач и за двата отбора в груповата фаза -  от трета група на първенството.  П реди това..

обновено на 25.09.17 в 16:14

Финансови санкции в "Локомотив" Пловдив след загубата от "Ботев"

Финансови санкции ще бъдат наложени на футболисти, треньори и шефове в "Локомотив" след загубата от "Ботев" с 0:3 в пловдивското дерби. Това съобщи собственикът на "черно-белия" клуб Христо Крушарски. Не обичам думата глоба, но явно на българина ако не му бръкнеш в джоба, не се оправя лесно. На този етап не смятам да гоня никого, но ако някой..

публикувано на 25.09.17 в 16:02
Георги Марков

Балонът "Лудогорец" ще се спука, убеден е Георги Марков

Рано или късно балонът "Лудогорец" ще се спука , убеден е спортният директор на футболния "Септември" Георги Марков . Той е убеден, че отборът на "Септември" се е представил достойно срещу футболния шампион на България. Много подаръци за "Лудогорец", все на техни мачове се случва. Защо не дадоха жълт картон на Моци? А..

публикувано на 25.09.17 в 15:57