Шиникова ще играе четвъртфинал в Тунис

Изабелла Шиникова

Изабелла Шиникова се красира за четвъртфиналите на тенис-турнира в Хамамет (Тунис) с награден фонд 15 хиляди долара. В мач от втория кръг тя победи чехкинята Анна Шишкова с 6:2 и 6:2 за 62 минути.

Утре нашата тенисистка ще играе срещу италианката Наташа Пилуду.

ЦСКА загуби отново от

ЦСКА София отпадна от Европа след ново 1:2

Отборът на ЦСКА София допусна втора загуба с 1:2 срещу „Копенхаген“ в реванша от третия квалификационен кръг на турнира по футбол Лига Европа. Така с общ резултат 4:2 тимът на датчаните продължава в плейофите за влизане в групите на турнира. Головете за домакините вкара Н`Дойе (23, 64), но при първото му попадение имаше огромни съмнения за..

публикувано на 16.08.18 в 21:44
Александър Лазов

Победа и загуба за българин на тенис в Холандия

Националът на България за „Купа Дейвис“ Александър Лазов се класира за четвъртфиналите на единично и отпадна в четвъртфиналите на двойки на турнира по тенис на червени кортове в Олдензаал (Холандия) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставеният под номер 2 в схемата Лазов победи квалификанта Леонард фон Хиндте (Германия) с 6:4, 6:4 за 80 минути. В..

публикувано на 16.08.18 в 18:07
Ивелин Попов (вдясно)

Националът Ивелин Попов e готов да играе за ПАОК

Националът по футбол Ивелин Попов призна, че би обмислил много внимателно предложение от гръцкия ПАОК, ако получи такова. Полузащитникът на „Спартак“ (Москва) през този сезон няма да играе в Шампионската лига, след като руснаците отпаднаха именно от тима от Солун в третия квалификационен кръг на турнира. „Имам договор със „Спартак“ до края..

публикувано на 16.08.18 в 17:05
Александър Донски

Донски отпадна в Португалия

Държавният шампион по тенис в зала Александър Донски отпадна във втория кръг на турнира на твърди кортове в Синтра (Португалия) с награден фонд 15 хиляди долара. Българинът, който премина през квалификациите, загуби от поставения под номер 4 в схемата Пабло Виверо Гонсалес (Испания) с 3:6, 6:7. Донски успя да направи само един пробив от 10..

публикувано на 16.08.18 в 15:48
Александър Лазаров

Наши тенисисти на четвъртфинали в Румъния и Германия

Александър Лазаров се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на червени кортове румънския град Питещ с награден фонд 25 хиляди долара. Поставеният под номер 8 Лазаров се наложи над представителя на домакините Богдан Йонут Апостол с 6:4, 3:1 и отказване на румънеца поради контузия след 64 минути игра. Българинът заработи 2 точки за..

публикувано на 16.08.18 в 15:31
Габриела Стоева и Стефани Стоева

Две титли за българи на бадминтон в София

Две титли спечелиха българските състезатели във финалите на открития международен шампионат на България по бадминтон с награден фонд 10 хиляди долара, който завърши днес в зала "Европа" в София. Европейските шампионки на двойки жени и водачки в схемата Габриела Стоева и Стефани Стоева победиха на финала третите поставени Амалия Магелунд и Фрея Равн..

публикувано на 16.08.18 в 15:22
Ивет Илиева (вляво) и Калина Христова

Девойки донесоха първата победа за България в Панагюрище

Тийнейджърките Калина Христова и Ивет Илиева донесоха първата победа за България в четвъртото издание на големия турнир по тенис на маса Seamaster 2018 ITTF World Tour Asarel Bulgaria Open в Панагюрище. БНР е медиен партньор на състезанието. Девойките ни спечелиха на двойки срещу Лин Ча-Хсюн (Тайван) и Лиза Лунг (Белгия) с 3-1 (-3, 7, 6,7) и..

публикувано на 16.08.18 в 13:34