Томова загуби на осминафинал в Линц

Виктория Томова
БГНЕС

Виктория Томова отпадна в осминафиналите на тенис-турнира в Линц (Австрия) с награден фонд 250 хиляди долара след загуба от  швейцарката Виктория Голубич (117-а в светавната ранглиста) с 6:4, 4:6 и 1:6 в двучасов мач.
Нашата тенисистка пропусна своя шанс във втория сет, когато поведе с 4:2 гейма, а в третата част вече не беше на висота и физически.
 Все пак 22-годишната Томова спечели 78 точки за ранглистата, в която сега е 151-ва.

Лионел Меси вкара два гола

„Бетис“ не пусна гол почти час срещу „Барселона“, после отнесе 5

Отборът на „Бетис“ удържа почти час натиска на „Барселона“, но гол на Иван Ракитич в 59-ата минута отвори широко вратите пред каталунците и те спечелиха с 5:0 като гости в мача от 20-ия кръг на испанското първенство по футбол. Така „Барселона“ има 54 точки и води с 11 пред втория „Атлетико“ (Мадрид) и с 19 пред шампиона „Реал“ (Мадрид)...

публикувано на 21.01.18 в 23:53
„Барселона“ с Везенков отново губи

Тимът на „Барселона“ допусна втора поредна загуба в испанското първенство по баскетбол, след като отстъпи с 92:102 точки като гост на „Морабанк Андора“ в двубой от 17-ия кръг. Каталунците изиграха кошмарни първа и трета четвърт, които загубиха съответно с 14:33 и 18:34 т. и усилията, които положиха във втората и четвъртата част на мача, останаха..

публикувано на 21.01.18 в 22:28
„Милан“ спечели като гост на „Каляри“ – 2:1

Отборът на „Милан“ спечели като гост на „Каляри“ с 2:1, въпреки че изигра не особено добър мача от 21-ия кръг на италианския шампионат по футбол. Два гола за съперника на „Лудогорец“ в турнира Лига Европа вкара котдивоарецът Франк Кесие (36-ата минута от дузпа и 42). За домакините реализира  Николо Барела в 8-ата минута. Резултати:..

публикувано на 21.01.18 в 21:19
Кристиано Роналдо напусна терена окървавен

Роналдо напусна мач с кръв по главата

Кристиано Роналдо напусна терена окървавен при разгрома на „Реал“ със 7:1 над „Депортиво“ (Ла Коруня) в мач от 20-ия кръг на испанското първенство по футбол. Португалската звезда реализира две попадения за успеха, а веднага след втория си гол в 84-а минута при единоборство бе ритнат зад ухото от играча на „Депортиво“ - Фабиан Шар и по лицето на..

публикувано на 21.01.18 в 21:07
„Саутхемптън“ и „Тотнъм“ не се победиха – 1:1

Отборите на „Саутхемптън“ и „Тотнъм“ завършиха 1:1 в мач от 24-ия кръг на английската Висша лига по футбол. Така „Саутхемптън“ продължи серията си на 11 мача без победа във Висшата лига и остава в зоната на изпадащите с 22 точки. „Тотнъм“ запази петото място с 45 точки. Домакините поведоха в резултата след автогол на Давинсон Санчес в 15-а..

публикувано на 21.01.18 в 20:34
Жуниор Мапуку вкара два гола

„Левски“ бие 9-ия в Австрия с 3:0

Отборът на „Левски“ победи с убедителното 3:0 в контрола 9-ия в австрийското първенство по футбол „Волфсбергер“, след като на почивката резултатът бе нулев. Две попадения вкара Жуниор Мапуку, който използва по чудесен начин физиката си срещу австрийците, а за 1:0 се разписа Антонио Вутов. Така обстановката около сините се поуспокои след поражението..

публикувано на 21.01.18 в 20:24
Григор Димитров

Ник Кириос: Григор печели, а дори не е в топ форма

„Григор все още дори не е в топ форма и въпреки това успява да спечели тези мачове, което е доста стряскащо. Като намери ритъма си и добие повече увереност, има реален шанс да спечели турнира“, коментира австралиецът Ник Кириос след загубата от Григор Димитров в Откритото първенство на Австралия по тенис. С успеха Григор си подсигури..

публикувано на 21.01.18 в 19:46