Меси се чуди за "Манчестър Сити"

Нападателят на "Барселона" Лионел Меси обмисля трансфер в "Манчестър Сити", съобщи "Сън". Аржентинецът, чийто договор изтича през лятото на 2018 г. вече не е убеден, че иска да остане.

Меси е недоволен от доста неща, които се случиха в "Барселона" в последно време. Всичко започна с трансфера на Неймар в "Пари Сен Жермен", назначаването на Ернесто Валверде за старши треньор, както и политическата ситуация в Каталуния. 30-годишният футболист е готов на решителна крачка, като подпише договор с "Манчестър Сити" през лятото.

Лео Меси е част от "Барселона" от 2000 г. насам. За това време той стана пет пъти носител на "Златната топка", осем пъти печели шампионата на Испания, четири пъти - Шампионската лига. Като цяло Меси разполага с 30 трофея на ниво клуб.

Кметът на Монтана: ЦСКА София е фаворит, но ние не сме за подценяване

"Отборът на ЦСКА София е фаворит за купата на България, но "Монтана" има отбор, който не е за подценяване". Това заяви за "Хоризонт" Златко Живков. Кметът на Монтана очаква истински футболен спектакъл утре вечер в града, когато е срещата от 1/16 финалите за купата на страната по футбол между отборите на "Монтана" и ЦСКА София. "За нас е важно..

публикувано на 24.09.18 в 15:28
Кристиян Добрев

Шеф в "Септември" разкри как се излиза от кризата

"За да излезеш от криза, е нужно да започнеш да побеждаваш и да си върнеш самочувствието". Това разкри пред "Хоризонт" Кристиян Добрев, спортен директор на футболен клуб "Септември". Тимът, воден от Николай Митов, е в серия от шест поредни загуби за първенство, а утре гостува на "Кариана" Ерден в среща от 1/16 финалите от турнира за купата на България по..

публикувано на 24.09.18 в 14:38
Росен Кирилов

Треньорът на "Витоша" иска победа за купата

"Целта ни е да победим за купата на България и да се класираме за следващия етап". Това заяви старши-треньорът на "Витоша" Бистрица Росен Кирилов преди гостуването на тима в Гълъбово на местния "Ботев" в среща от 1/16 финалите за купата на България по футбол. Мачът е утре от 16.00 часа в Гълъбово. "Нагласата на всички във "Витоша" е да победим. "Ботев"..

публикувано на 24.09.18 в 14:30
Мартин Чой: Имам две счупени ребра, но другата седмица ще карам на пистата в Риека

Мартин Чой с победа на писта „Долна Митрополия“

Мартин Чой спечели убедителна победа в кръга от националния шампионат по мотоциклетизъм на писта на летищен комплекс „Долна Митрополия“. Пилотът на „EKO BMW Racing Team“ кара убедително по време на цялото състезание, като подобри собствения си рекорд на пистата. Чой завъртя най-бързата обиколка за 1 минута 31 секунди 124 хилядни. Въпреки..

публикувано на 24.09.18 в 12:52

Григор Димитров с позиция надолу, а Виктория Димитрова с две нагоре в света

Григор Димитров отстъпи с една позиция и вече заема осмо място в новото издание в световната ранглиста с актив от 3755 точки. Първата ни ракета размени мястото с Доминик Тийм, който от тази седмица е по номер 7 в класацията след титлата в Санкт Петербург. Лидер остава Рафаел Надал с 8760 точки, следван от Роджър Федерер с 6900 точки   и Новак..

публикувано на 24.09.18 в 11:05
Тайгър Уудс

Тайгър Уудс спечели турнир след 5 години пауза

Американският голфър Тайгър Уудс спечели първия си турнир от пет години, след като триумфира в надпреварата в Атланта. 42-годишният спортист постигна 80-а победа в кариерата си в PGA Tour и се нуждае от още два трофея за да стигне рекорда на Сам Снид. В последните години Тайгър Уудс имаше проблеми с контузии, както и с употреба на..

публикувано на 24.09.18 в 10:46
Майкъл Иванов

Майкъл Иванов с първа европейска титла в супермотото

Майкъл Иванов с КТМ стана за първи път европейски шампион по супермото. Състезателят на „НСА Моторспорт“ оглави класирането в клас S 3със 138 точки. В първия манш пилотът от Троян водеше оспорвана битка за първото място с Хакан Халми (МСК Севлиево с КТМ) през всичките 12 обиколки. В последните 10-тина метра побърза да се израдва на успеха,..

публикувано на 24.09.18 в 10:38