Васил Панайотов: "Левски" загуби две точки срещу ЦСКА - София

Снимка: levski

Загубихме две точки срещу ЦСКА - София и вината основно е в нас. Това призна пред "Хоризонт" Васил Панайотов. Полузащитникът на "Левски" игра 90 минути в срещата от 13-ия кръг на първенството в първа професионална футболна лига. Мачът завърши 2:2.

Вкарахме гол, допуснахме след това с наши грешки да ни поведат в резултата, а през второто полувреме не ни достигна още малко, за да вкараме трети гол и да спечелим, каза Васил Панайотов. Той е сигурен, че никой в "Левски" няма да подцени състава на "Монтана". Двата отбора излизат утре на стадион "Георги Аспарухов" в среща от 1/8 финалите от турнира за купата на България.

Не подценяваме нито един противник и всеки мач се стремим да подобряваме играта си. Ще гоним победа срещу "Монтана", а след това ще се опитаме да победим и "Лудогорец" в Разград за първенство, каза още Васил Панайотов. Чуйте още от него: