Треньорът на „Нефтохимик“ Найден Найденов: Далеч сме от европейските отбори

Снимка: Антони Йорданов

Волейболният шампион „Нефтохимик“ (Бургас) има амбиции да участва в Шампионската лига и през следващия сезон, заяви старши треньорът на тима Найден Найденов. Тимът дебютира този сезон, но не успя да влезе в групите след две загуби от „Фридрихсхафен“ (Германия) - 1:3 като домакин и с 0:3 като гост. След отпадането от Шампионска лига „Нефтохимик“ ще продължи участието си във втория по сила евротурнир за Купата на Конфедерацията, където ще срещне чешкия „Дукла“ (Либерец).

В звуковия файл ще чуете оценката на Найденов за мястото на „Нефтохимик“ (Бургас) в конкуренцията на европейските отбори.

Без голове в дербито на Мадрид

Шампионът на Испания "Реал" (Мадрид ) допусна нова грешна стъпка в Ла Лига, след като завърши 0:0 в столичното дерби с "Атлетико" (Мадрид). Мадридското зрелище от 12-ия кръг на примера Дивисион предложи много здрава битка на терена, но и много дискусионни положения и пред двете врати. На новия стадион..

публикувано на 19.11.17 в 09:51

Белгиец спечели рали Австралия

Белгиецът Тиери Нювил с "Хюндай" спечели рали Австралия, последен старт от световния шампионат по автомобилизъм. Последният ден на надпреварата премина при изключително тежки метеорологични условия, като бе белязан от серия от катастрофи и отпадания. В крайна сметка Нювил стигна до успеха с време 2:35:44.800 часа и аванс от 22.500 секунди пред естонеца..

публикувано на 19.11.17 в 09:49

Тервел Пулев с нова победа на професионалния ринг

Българският боксьор Тервел Пулев продължава с повече от убедителното си представяне на професионалния ринг. Бронзовият медалист от Олимпиадата в Лондон записа шестата си поредна победа, след като надви по безапелационен начин грузинеца Михаил Куцишвили в двубой от полутежка категория, игран в немския град Нойщат-Гвеле. Седмица след като постигна..

публикувано на 19.11.17 в 09:45
Луис Суарес

"Барселона" с класика срещу "Леганес"

Отборът на "Барселона" победи "Леганес" с 3:0 като гост в мач от 12-ия кръг на Ла Лига и записа 11-ти успех от началото на сезона. На „Естадио Мунисипал де Бутарке“ Луис Суарес даде преднина на каталунците в 28-та минута, а 15 минути след почивката уругвайският нападател покачи на 2:0. В последната..

публикувано на 19.11.17 в 07:47

Григор Димитров преди финала: Очаквам по-агресивен Гофен

Григор Димитров се класира за финала на заключителния за годината турнир на Мъжката тенис асоциация в Лондон, след като надигра американеца Джак Сок с 4:6, 6:0 и 6:3. Освен че ще играе за титлата, Димитров ще завърши годината и на трето място в световната ранглиста. Финалът в Лондон е тази вечер от 20 часа, а съперник на българина ще бъде белгиеца..

публикувано на 19.11.17 в 07:43

Григор Димитров е на финал в Лондон, завършва годината трети в света!

Григор Димитров се класира за финала на финалния турнир на Асоциацията на професионалните тенисисти в Лондон! В полуфиналния мач в зала О2 пред очите на стотици българи той победи американеца Джак Сок с 4:6, 6:0 и 6:3 за час и 59 минути. И ще завърши годината на трето място в световната ранглиста. Досега това от България е постигала само Мануела Малеева..

публикувано на 19.11.17 в 00:38
Григор Димитров

Григор Димитров победи американеца Джак Сок във полуфиналия мач на заключителния турнир на Мъжката тенис асоциация в Лондон

Григор Димитров победи американеца Джак Сок във полуфиналия мач на заключителния турнир на Мъжката тенис асоциация в Лондон с 4:6, 6:0, 6:3. Победителят ще играе утре от 20:00 часа наше време на финала с белгиеца Давид Гофен , който надви по-рано вчера в три сета шесткратния шампион Роджър Федерер . Припомняме, че Григор победи Гофен в..

обновено на 19.11.17 в 00:14