Треньорът на "Септември": Липсва ни опит, затова губим

На "Септември" липсва опит и постоянство и затова губим мачове. Това призна след загубата с 1:4 от състава на "Славия" в мач от 16-ия кръг на футболното ни първенство Николай Митов, старши-треньор на "Септември.

Не ми хареса поведението ни през последните 10-15 минути от мача. Заслужена победа на "Славия". Изпуснахме момента да поведем в резултата и след това допуснахме елементарни грешки. Компонентите за загубата са много, но не може да имаш такова поведение в последните минути. Ако сме загубили вяра, не е добре. Не знам дали имаше дузпа, но беше голямо викане по съдията от страна на домакините. На моменти представянето на моя отбор ми хареса. Можеше напълно да обърнем мача, но ни липсва опит. Тази загуба не може да ме притесни. Знаех, че ще има прекъсване на серията. Щом си загубил с такъв резултат, значи грешките са навсякъде, каза още Николай Митов.