Димитър Димитров: Доказахме, че сме отбор

Димитър Димитров
Снимка: ludogorets.com

"Емоционално изживях този мач. Искам да се върна малко назад при жребия, паднахме се в коварна група, всички ни слагаха като аутсайдери.

Но ние доказахме, че сме отбор и съм щастлив. Да, днес беше тежко, особено след червения картон. Но с цялостното ни участие, заслужено се класираме напред“.

Това заяви старши треньорът на „Лудогорец“ Димитър Димитров след равенството 1:1 срещу „Хофенхайм“.

„Домакините имаха едно положение преди почивката, даже не беше чисто, но ни вкараха от него. Втората част при този негативен резултат трябваше да рискувам, до 55-ата минута имахме няколко тежки момента.

Не мога да коментирам съдийството, убеден съм, че и да е имало грешки, то те не са били тенденциозни. Дори и да е сгрешил реферът някъде, не е ощетил никой от двата отбора нарочно", допълни Димитров.