"Реал" (Мадрид) отново разочарова привържениците си

ЕПА/БГНЕС
"Виляреал" постигна впечатляваща победа с 1:0 при гостуването си на "Реал" (Мадрид) и се изкачи на 4-то място в класирането след 19 мача. Срещата мина с доста спорни моменти, като домакините имаха претенции за дузпи, а също така и за засада при гола на Жълтата подводница.

Пабло Форналс вкара единствения гол за "Виляреал" в 87-ата минута след контраатака. Денис Черишев проби от дясно и центрира към Родри Ернандес, като при този пас останаха съмнения за засада. Все пак Ернандес напредна, но стреля в краката на вратаря Кейлор Навас. Отбитата топка попадна във Форналс, който прехвърли падналия страж и отбеляза.

Защитаващите титлата играчи от Мадрид доминираха през огромна част от срещата, но в крайна сметка "Виляреал" си тръгна с първа победа от 18 гостувания на Сантяго Бернабеу. Разочарованите домакини на два пъти преди почивката имаха претенции за дузпи.

Андрей Гълъбинов

"Ювентус" повали тима на Гълъбинов

Шампионът "Ювентус" победи гостуващия "Дженоа" с минималното 1:0 в среща от 21-ия кръг на италианската Серия „А” и записа седма поредна победа във всички турнири. Андрей Гълъбинов игра през второто полувреме за гостите. Домакините започнаха по-активно и поведоха в 16-ата минута, когато бразилецът Дъглас Коста се разписа от близка дистанция..

публикувано на 23.01.18 в 00:29
Мохамед Салах

"Суонзи" излъга с 1:0 "Ливърпул"

Опашкарят "Суонзи" изненадващо излъга у дома "Ливърпул" с 1:0 в последна среща от 24-ия кръг на английската Висша лига и спря серията на мърсисайдци от 18 мача без загуба във всички турнири - 13 победи и 5 равенства. Преди срещата с минута мълчание бяха почетени легендарните имена за английския футбол Сирил Реджис и Джими Армфийлд. Победният..

публикувано на 23.01.18 в 00:23
Хенрих Мхитарян

Мхитарян: Мечтаех да играя в "Арсенал"

Новото попълнение на "Арсенал" Хенрик Мхитарян заяви пред клубния сайт, че е мечтал да играе за лондонския клуб. Арменецът премина в "Арсенал" като част от сделката, която прати Алексис Санчес във вече бившия му клуб "Манчестър Юнайтед". Много съм щастлив, че тази сделка бе финализирана и мога да бъда тук. Мечтата ми стана реалност, защото винаги съм..

публикувано на 22.01.18 в 23:29
Жозе Моуриньо

Моуриньо: Със Санчес ще станем още по-силни

С привличането на Алексис Санчес ще имаме още по-силен отбор . Това обяви мениджърът на "Манчестър Юнайтед" Жозе Моуриньо . Алексис е един най-добрите офанзивни играчи в света и той ще се присъедини към нашата млада и талантлива група от нападатели. Със своите качества той ще допринесе и направи по-силен тима, а феновете ще са горди с техния..

публикувано на 22.01.18 в 23:21
Кевин де Бройне

Белгиец подписа нов договор с "Манчестър Сити"

Една от звездите на английския футболен клуб "Манчестър Сити" Кевин Де Бройне подписа нов договор с клуба до лятото на 2023 година. Според британските медии белгийският национал ще взима по 260 000 паунда на седмица. Щастлив съм, че преподписах. И преди съм казва, че искам да остана в Сити. Тук се чувствам у дома от първия ден. За мен е..

публикувано на 22.01.18 в 23:14
Алексис Санчес се разделя с Арсен Венгер

Алексис Санчес: Присъединявам се към най-големия клуб в света

Чилийският нападател Алексис Санчес бе изключително развълнуван след трансфера си от "Арсенал" в "Манчестър Юнайтед" и заяви, че не могъл да отхвърли този шанс да играе на „Олд Трафорд” и да работи заедно с Жозе Моуриньо. Развълнуван съм да се присъединя към най-големия клуб в света. Прекарах прекрасни три години и половина в Арсенал и ще..

публикувано на 22.01.18 в 23:10
Алексис Санчес вече ще играе в

"Арсенал" и "Манчестър Юнайтед" си размениха футболисти

Английските футболни клубове "Арсенал" и "Манчестър Юнайтед" финализираха дългоочакваната сделка, която прати на "Емиратс" Хенрик Мхитарян, докато Алексис Санчес вече е играч на тима от "Олд Трафорд". Санчес, който ще играе в "Манчестър Юнайтед" с номер 7, напуска "Арсенал" след 166 мача и 80 гола за клуба във всички турнири. С "Арсенал" той спечели на..

публикувано на 22.01.18 в 23:02