от 07.00 часа

„Лейкърс“ пречупи като гост „Оклахома“

Ръсел Уестбрук (с топката) вкара 36 точки, но "Оклахома" загуби от "Лейкърс"

„Оклахома“ загуби у дома от „Лос Анджелис Лейкърс“ със 104:108 точки в среща от Националната баскетболна асоциация.

Брук Лопес се отличи с 20 точки, а неговият съотборник Джулиъс Рандъл добави още 19 точки за победителите. Поражението е четвърто поредно за „Тъндър“.

Ръсел Уестбрук вкара 36 точки, а Пол Джордж завърши с 26 точки за състава на домакините.

Само 24.7 секунди преди края тройка на Джордж намали аванса на „Лейкърс“ само на три точки - 104:107.

Джулиъс Рандъл обаче беше фаулиран 17.9 секунди преди финалната сирена и реализира един от наказателните удари, а „Лос Анджелис“ овладя отскочилата от коша топка при второто изпълнение.

Ал Халфърд вкара решителен кош за победата на „Бостън“ с 97:96 у дома над „Портланд“.

Халфърд се отличи с 22 точки и 10 борби за четвъртия последователен успех в актива на „Селтикс“.

„Торонто“ победи гостуващия му „Мемфис“ със 101:86, а Делън Райт се отличи с 15 точки.

Ерик Бледсоу пък вкара 28 точки за победата на „Милуоки“ като гост на „Бруклин“ със 109:94.