"Севиля" изхвърли "Манчестър Юнайтед" от Шампионска лига

Маркъс Рашфорд и съотборниците му от "Манчестър Юнайтед" отпаднаха от Шампионска лига

Испанският футболен клуб "Севиля" поднесе голямата изненада в Шампионска лига, след като отстрани "Манчестър Юнайтед". В осминафинална среща реванш футболистите на "Севиля" победиха като гост с 2:1 тима на Жозе Моуриньо в Манчестър и след 0:0 в първия двубой вече са на четвъртфинал.

И трите гола на стадион "Олд Трафорд" бяха отбелязани през второто полувреме. На два пъти се разписа резервата на "Севиля" Уисам Бен Йедер в 74-ата и 78-ата минута, правейки резултата 0:2.
Домакините от "Манчестър Юнайтед" върнаха едно попадение чрез Ромелу Лукаку в 84-ата минута след пас на Маркъс Рашфорд, но това бе всичко, което постигнаха в тази среща.
Виктория Томова

Томова и Шиникова отпаднаха в Дубай

Българските тенисистки Виктория Томова и Изабелла Шиникова отпаднаха във втория кръг на турнира по тенис на твърди кортове в Дубай с награден фонд 100 хиляди долара и гостоприемство. Първата ни ракета Томова отстъпи на №4 в схемата Евгения Родина от Русия с 4:6, 2:6 след 74 минути игра. Виктория успя да направи четири пробива в срещата,..

публикувано на 12.12.18 в 10:27
Овечкин (№8) се отличи с 3 шайби за

Овечкин записа 21-ия си хеттрик в НХЛ

Александър Овечкин реализира 21-ия хеттрик в кариерата си в Националната хокейна лига и помогна на носителя на купа "Стенли"" Вашингтон" да спечели срещу гостуващия отбор на "Детройт" с 6:2. Овечкин, който е лидер при стрелците с 25 попадения през кампанията досега, записа точка в 12-и пореден мач на домакините. Никлас Бекстрьом се отличи с четири..

публикувано на 12.12.18 в 10:21
Юрген Клоп аплодира своите играчи

Юрген Клоп: Момчетата играха с цялото си сърце

Мениджърът на "Ливърпул" Юрген Клоп заяви, че е впечатлен от играта на отбора си в защита при победата над "Наполи" с 1:0, с която англичаните си осигуриха място на осминафиналите на Шампионската лига за сметка на италианския си съперник. "Емоцията е голяма. Мачът беше просто страхотен. Момчетата играха с цялото си сърце. Представянето ни в защита и..

публикувано на 12.12.18 в 10:15
Александрина Найденова

Найденова загуби в Индия

Българката Александрина Найденова отпадна във втория кръг на турнира по тенис на твърди кортове в Пуне (Индия) с награден фон 25 хиляди долара.  Квалификантката Найденова загуби от рускинята Валерия Савиних с 3:6, 6:7(3) за 95 минути.  След равностойно начало и размяна на ранни пробиви за 2:2 Савиних взе четири от следващите пет гейма, за да спечели..

публикувано на 12.12.18 в 10:06
Норвежките ликуват след успеха.

Норвегия разгроми Холандия в повторение на финала на европейското

Европейският вицешампион Холандия допусна първа загуба на първенството на Стария континент по хандбал за жени във Франция. В повторение на финала от Евро 2016 момичетата на Хеле Томсен бяха разгромени от защитаващия титлата си Норвегия с 16:29 (7:15). Въпреки поражението, "оранжевите" остават на върха в група 2 преди последните срещи с актив от 6 точки,..

публикувано на 12.12.18 в 09:58
Лукас Моура бележи изравнителни гол за

Четири английски отбора на осминафиналите на Шампионската лига

Англия е единствената страна от топ 5, която ще има четири отбора на осминафиналите на Шампионската лига догодина. Това стана факт след драматичното класиране на "Ливърпул" и "Тотнъм" за сметка на италианските "Наполи" и "Интер". На стадион "Анфилд" "Ливърпул" победи "Наполи" с 1:0 у дома в срещата от последния шести кръг в група "С".  Финалистът от..

публикувано на 12.12.18 в 09:41

Още осем мача от Шампионската лига ще има тази вечер

Тази вечер предстоят последните мачове във вторите четири групи на Шампионската лига по футбол - от 22 часа: - в група "Е" – „Аякс“ – „Байер“ (Мюнхен) и „Бенфика“ - АЕК Тук  вече е ясно, че "Байерн" (Мюнхен) и "Аякс" ще продължат напред, а "Бенфика" ще играе в Лига Еворпа. Остава единствено да видим кой ще завърши като победител в..

публикувано на 12.12.18 в 07:47