"Севиля" изхвърли "Манчестър Юнайтед" от Шампионска лига

Маркъс Рашфорд и съотборниците му от "Манчестър Юнайтед" отпаднаха от Шампионска лига

Испанският футболен клуб "Севиля" поднесе голямата изненада в Шампионска лига, след като отстрани "Манчестър Юнайтед". В осминафинална среща реванш футболистите на "Севиля" победиха като гост с 2:1 тима на Жозе Моуриньо в Манчестър и след 0:0 в първия двубой вече са на четвъртфинал.

И трите гола на стадион "Олд Трафорд" бяха отбелязани през второто полувреме. На два пъти се разписа резервата на "Севиля" Уисам Бен Йедер в 74-ата и 78-ата минута, правейки резултата 0:2.
Домакините от "Манчестър Юнайтед" върнаха едно попадение чрез Ромелу Лукаку в 84-ата минута след пас на Маркъс Рашфорд, но това бе всичко, което постигнаха в тази среща.