„Берое“ със служебна победа в Адриатическата лига

Снимка: Любо Андрев

Баскетболният отбор на „Берое“ приключи участието си в Адриатическата лига при жените със служебна победа.

Българският тим трябваше да посрещне тази вечер в Стара Загора отбора на „Медвешчак“, но от хърватския клуб са предпочели да си спестят дългото пътуване, тъй като мачът е без никакво значение и за двата тима.

Така „Берое“ приключва турнира на шесто място, докато „Медевешчак“ остава седми, като и двата отбора имат по 18 точки.

За Финалната четворка, която ще се проведе в Монтана на 24 и 25 март, се класират словенският „Цинкарна“ (Целие), черногорският „Будучност“, сръбският „Цървена звезда“ и отборът на домакините от „Монтана“.

„Левски“ загуби с 88:93 точки от финландския „Карху“

Баскетболният „Левски“ загуби от финландци

Шампионът на България по баскетбол „Левски“ загуби с 88:93 точки от финландския „Каухайоки Карху“ в първи мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. "Сините" проспаха първите 3 четвърти на мача, в които натрупаха изоставане от 24 точки, но със страхотна игра в заключителните 10 минути запазиха шансове за класиране в следващия етап...

публикувано на 25.09.18 в 22:26

ЦСКА-София с рутинен успех в Монтана

Водачът в Първа лига ЦСКА-София се класира за втория кръг на турнира за купата на България по футбол. Като гост "червените" победиха с 2:0 втородивизионния „Монтана“ след голове на Евандро и Али Соу през втората част. Първото полувреме на стадион "Огоста" не предостави сериозни положения за гол пред някоя от двете врати, но след паузата..

публикувано на 25.09.18 в 21:49

Купа на България, 16-ина финали, резултати

Резултати от 16-ина финалите на турнира за купата на България по футбол: „Атлетик“ (Куклен) – „Левски“ 0:6 „Ботев“ (Гълъбово) – „Витоша“ (Бистрица) 8:9 след дузпи, 0:0 в редовното време и продълженията.   „Добруджа“ – „Локомотив“ (София) 0:1 „Хебър“ – „Берое“ 1:6 „Кариана“ (Ерден) – „Септември“ (София) 0:1 „Поморие“ –..

публикувано на 25.09.18 в 21:03
Симона Халеп

Симона Халеп отпадна от турнира в Ухан

Водачката в световната ранглиста Симона Халеп отпадна още на старта на турнира по тенис в Ухан (Китай) с награден фонд 2.746 милиона долара. Румънката загуби с 0:6, 5:7 от словачката Доминика Цибулкова, а мачът продължи едва час и 25 минути. В първия сет Халеп, бе неузнаваема и отстъпи на нула след 27 минути. Лошо започна и вторият сет за..

публикувано на 25.09.18 в 20:57
Анди Мъри

Анди Мъри с труден успех в Шънджън

Двукратният олимпийски шампион на сингъл Анди Мъри се класира трудно за втория кръг на турнира по тенис на твърда настилка в Шънджън (Китай). На стартта на надпреварата бившият водач в световната ранглиста, който в момента заема 311-о място в класацията на АТП, победи с 6:3, 6:7(3), 4:2 и отказване китаеца Чжичжън Чжан. Мъри имаше много..

публикувано на 25.09.18 в 20:54
„Етър“ победи с 2:0

„Етър“ елиминира „Литекс“

„Етър“ елиминира с 2:0 като гост в Ловеч втородивизионния „Литекс“ и продължава на осминафиналите в турнира за купата на България. Иван Петков и Иван Стоянов донесоха успеха на "виолетовите" с голове с глава още преди почивката. В 7-ата минута Мане центрира от ъглов удар и Иван Петков с глава прати топката в напречната греда, откъдето тя..

публикувано на 25.09.18 в 20:51
Славиша Стоянович

Славиша Стоянович недоволен след 6:0

Старши треньорът на „Левски“ Славиша Стоянович не беше доволен от представянето на отбора през първото полувреме в мача от първия кръг на турнира за купата на България по футбол срещу третодивизионния „Атлетик“ (Куклен). "Сините" спечелиха с 6:0, но поведоха в резултата едва в 41-ата минута, когато юношата Атанас Кабов реализира дебютния си гол..

публикувано на 25.09.18 в 20:49