Пламен Илиев допусна три гола в Румъния

Националът на България Пламен Илиев допусна три гола в Румъния

Пламен Илиев пази цял мач за "Астра" (Гюргево) при домакинската загуба с 0:3 от "Стяуа" в среща от петия кръг на шампионския плейоф в румънската Лига 1.

Гнохере (27-дузпа), Денис Ман (47) и Пинтили (49) вкараха головете във вратата на българския страж.

С този успех "Стяуа" събра 41 точки и се върна на върха във временното класиране с 2 точки аванс пред ЧФР "Клуж". Отборът на "Астра" е на пета позиция с 23 точки.

Славиша Стоянович

Треньорът на "Левски": Притесняват ме пропуските

Старши-треньорът на "Левски" Славиша Стоянович бе много доволен след победата с 4:1 над "Витоша" (Бистрица) в мача от деветия кръг на Първа професионална футболна лига. С този успех "сините“ се реваншираха на феновете за загубата с 0:1 от "Локомотив" в Пловдив в миналия кръг. "След загубата в Пловдив беше трудна седмица - много работа, много..

публикувано на 22.09.18 в 06:57
Росен Кирилов

Росен Кирилов разкри причините за загубата от "Левски"

Старши-треньорът на "Витоша" (Бистрица) Росен Кирилов бе разочарован след категоричната загуба с 1:4 от "Левски" на стадион "Георги Аспарухов" в мач от деветия кръг на Първа професионална футболна лига. “Допуснахме гол още в началото. "Левски" игра много силно, те имат много добри футболисти. Голямата грешка беше през втората част, когато..

публикувано на 22.09.18 в 06:53
Алекс Колев е титуляр в Полша

Българин с победа в Полша

Алекс Колев и съотборниците му от "Арка" (Гдиня) спечелиха с 1:0 срещу гостуващия "Лех" (Познан) в среща от деветия кръг на полската Екстракласа. Българинът започна титуляр и бе заменен в 75-ата минута. Единственото попадение в мача реализира Янота в 76-ата минута след пробив и асистенция на Зарандия. В заключителните минути гол на "Лех" бе..

публикувано на 22.09.18 в 06:49
Играчите на

"Щутгарт" без успех в Германия

Отборът на "Щутгарт" завърши 0:0 с гостуващия "Фортуна" (Дюселдорф) в първия мач от четвъртия кръг на германската Бундеслига. Домакините имаха инициативата и владееха повече топката, но така и не успяха да намерят верния път към противниковата врата, отправяйки само два точни удара. Новакът от Дюселдорф имаше добри положения, но също не успя да..

публикувано на 22.09.18 в 06:46
Тодор Скримов

Тодор Скримов: С помощ от публиката трябва да бием и САЩ

Тодор Скримов бе най-резултатен с 18 точки за България при успеха с 3:0 гейма над Иран във втората фаза от световното първенство по волейбол за мъже, на което страната ни е домакин заедно с Италия. "Беше важно да играем добре. Радвам се, че успях да намеря началния удар. Започнахме добре и агресивно още от първата точка и това е голямата..

публикувано на 22.09.18 в 06:42
Валентин Братоев

Повярвахме си и затова спечелихме, твърди Валентин Братоев

Една от звездите на българския национален тим по волейбол Валентин Братоев заяви, че той и съотборниците му са си повярвали във възможностите за победата с 3:0 гейма срещу Иран във втората фаза на Световното първенство за мъже, на което страната ни е домакин заедно с Италия. "Смятам, че си повярвахме във възможностите, има хора на изключително..

публикувано на 22.09.18 в 06:39
Пламен Константинов

Пламен Константинов: Срещу САЩ ще е по-трудно

Селекционерът на българския национален отбор по волейбол Пламен Константинов бе щастлив след победата с 3:0 гейма над Иран във втората групова фаза на Световното първенство по волейбол за мъже, на което страната ни е домакин заедно с Италия. "Имаше различен заряд в момчетата, имаше един момент на сковаване, но бързо се оправихме. Имаше блясък..

публикувано на 22.09.18 в 06:34