Юп Хайнкес иска нов требъл с "Байерн"

Юп Хайнкес вярва в успехите на "Байерн"
Снимка: ЕРА/БГНЕС

"Байерн" (Мюнхен) може да повтори успехите си от 2013 година и отново да направи исторически требъл". Това заяви старши треньорът на германския футболен шампион Юп Хайнкес. Преди пет сезона баварците спечелиха титлата и купата в Германия, както и Шампионската лига под ръководството на опитния Юп Хайнкес.

"Смятам, че настоящият ни отбор се намира на същия път. Важно е да бъдем в най-добра форма за най-важните двубои от сезона. Голяма част от играчите от 2013 година все още играят и това ме кара да бъда оптимист, че могат да бъдат постигнати велики неща", заяви Юп Хайнкес на пресконференция.

На полуфиналите в турнира за купата на Германия във вторник "Байерн" играе срещу "Байер" (Леверкузен).
Томас Мюлер, Дейвид Алаба, Хави Мартинес, Жером Боатенг, Мануел Нойер, Франк Рибери и Ариен Робен бяха в състава на "Байерн" през 2013 година и все още носят екипа на баварците.

Свързани новини

Байерн (Мюнхен) - Реал (Мадрид) отново на полуфинал!

Ясни са двойките за полуфиналите на Шампионската лига. Жребият се изтегли днес в 14,00 часа и предложи повече от любопитни сблъсъци. Байерн (Мюнхен) ще се изправи за пореден път срещу Реал (Мадрид), докато Ливърпул ще посрещне палача на Барселона - Рома,..

публикувано на 13.04.18 в 18:16
Жребият в Шампионската лига

„Байерн“и „Реал“ се срещат в Шампионската лига

Андрий Шевченко и зам.-генералният секретар на УЕФА Джорджо Маркети изтеглиха жребия за полуфиналите на Шампионската лига по футбол, подпомагани от боксовата знаменитост Витали Кличко, който в момента е кмет на Киев. „Байерн“ посреща шампиона..

публикувано на 13.04.18 в 14:18
Нико Ковач напуска

Нико Ковач е новият наставник на „Байерн“

Нико Ковач е новият старши треньор на германския футболен шампион „Байерн“, съобщава "Билд". 46-годишният хърватски специалист е подписал договор за две години в началото на април, като ще замени на поста в баварския гранд 72-годишния ветеран Юп..

публикувано на 13.04.18 в 10:51

„Реал“ (М) и „Байерн“ на полуфиналите в Шампионската лига

„Реал“ (Мадрид“ и „Байерн“ (Мюнхен) се класираха за полуфиналите на Шампионската лига по футбол. В четвъртфинален мач-реванш от полуфиналите „Реал“ загуби с 1:3 от „Ювентус“, но след победата си с 3:0 в първата среща, продължава напред. Испанците..

публикувано на 11.04.18 в 23:51
„Байерн“ (Мюнхен) стана за шести пореден път шампион на Германия

„Байерн“ стана шампион за шести пореден път

„Байерн“ (Мюнхен) узакони рекордната си шеста поредна титла в германското футболно първенство след победа като гост над регионалния съперник „Аугсбург“ с 4:1 в мач от 29-ия кръг. „Баварците“ са недостижими на върха пет кръга преди края, като имат 72..

публикувано на 07.04.18 в 19:57