Мениджърът на „Уест Хем“ Дейвид Мойс е напуснал клуба, съобщи британската преса.

Шотландецът се задържа само 6 месеца начело на "чуковете", но успя да спаси отбора от изпадане от Висшата лига, макар да бе силно критикуван от феновете и да бе в неразбирателство с шефовете на клуба.

Мойс е вторият уволнен мениджър за деня, след като по-рано бившият му клуб „Евертън“ реши да се раздели с бившия селекционер на Англия Сам Алардайс.

Ларс Бендер (в бяло) получи контузия през миналата седмица.

Капитанът на „Байер“ (Леверкузен) под въпрос за мача в Разград

Капитанът на „Байер“ (Леверкузен) Ларс Бендер по всяка вероятност ще пропусне гостуването на българския шампион „Лудогорец“ в четвъртък в срещата от група "А" на Лига Европа. Полузащитникът получи травма на прасеца при загубата с 1:3 от „Байерн“ (Мюнхен) в Бундеслигата в събота, когато беше заменен принудително още в 27-ата минута от..

публикувано на 18.09.18 в 17:26
Контузии преследват

Румениге иска съдиите да предпазват футболистите на "Байерн" от контузии

Президентът на "Байерн" Карл Хайнц-Румениге призова реферите в Бундеслигата да предпазват играчите им от контузии, след като Корентен Толисо и Рафиня получиха дълготрайни травми срещу "Байер" (Леверкузен).  Двамата се присъединяват към Кингсли Коман, който се контузи в дебютния мач от новия сезон срещу "Хофенхайм". Румениге недоволства от грубите..

публикувано на 18.09.18 в 17:01
Франк Лампард

Глобиха Франк Лампард с 2000 лири

Мениджърътна "Дарби Каунти" Франк Лампард бе глобен с 2000 паунда от Английската футболна асоциация. Бившият полузащитник на "Челси" бе пратен на трибуните при загубата с 0:1 от "Родъръм" в Чемпиъншип в събота, след като влезе в пререкание със съдията. 40-годишният Лампард, който има 106 мача за английския национален отбор, за първи път е в ролята на..

публикувано на 18.09.18 в 16:50
Елица Костова

Елица Костова загуби в Сен Мало

Втората ракета на България Елица Костова отпадна в първия кръг на тенис турнира в Сен Мало, Франция, който е с награден фонд 60 000 долара и гостоприемство. Костова отстъпи в равностоен двубой на Каала Буюкайкчай от Турция с 6:7(6), 4:6 в среща, продължила 2 часа. В първия сет 28-годишната тенисистка от Кърджали поведе с 3:0 гейма с два..

публикувано на 18.09.18 в 16:07
Даниел Иванов-Аоияма

Аоияма допусна осма загуба

Българският сумист Даниел Иванов-Аоияма претърпя ново поражение на Големия есенен турнир в Токио. В десетия ден на състезанието той отстъпи на маегашира-6 Кагаяки. След тази загуба Даниел Иванов има баланс от 2 победи и 8 поражения и ще завърши турнира с отрицателен баланс. Великите шампиони Хакухо и Какурю продължават да водят с пълен актив от 10..

публикувано на 18.09.18 в 15:27
Джани Инфантино

Президентът на ФИФА против мач от Ла Лига в САЩ

Президентът на Международната футболна федерация (ФИФА) Джани Инфантино заяви, че не оценява като правилна идея провеждането на мач от испанската Ла Лига в САЩ. Наскоро стана известно, че се планира двубоят от 21-и кръг на Примера между "Жирона" и "Барселона" на 27 януари догодина да се играе в САЩ. Първоначално се обсъждаше навън да се състои мачът..

публикувано на 18.09.18 в 15:04
Димитър Кузманов

Димитър Кузманов отпадна в Румъния

Националът на България за Купа "Дейвис" Димитър Кузманов отпадна в първия кръг на турнира по тенис на червени кортове от сериите "Чалънджър" в Сибиу (Румъния) с награден фонд 43 хиляди евро през следващата седмица.  Кузманов отстъпи на водача в схемата Ласло Джере (Сърбия) с 6:7(7), 5:7 след почти два часа игра. 25-годишният пловдичанин, 278-и в света в..

публикувано на 18.09.18 в 14:48