Оперираха Станислав Манолев

Станислав Манолев

Един от основните футболисти на ЦСКА-София Станислав Манолев претърпя успешна операция на коляното на десния си крак.

Той беше заменен принудително заради контузия в 55-та минута на мача срещу Левски във вторник, а след направените му прегледи се установи, че има скъсана вътрешна връзка на коляното, което наложи спешна операция.

Опитният футболист ще носи шина в продължение на месец, след което ще започне своето възстановяване. Първоначалните прогнози са той да бъде готов за игра в рамките на 3 месеца, съобщи клубният сайт на "червените".

Другият играч, който беше заменен заради травма срещу "Левски" - Жеферсон Телес, страда от болки в адукторите, но ще бъде на разположение на Христо Янев за предстоящия мач с „Берое“ в неделя.

„Брайтън“ победи с 3:2 „Манчестър Юнайтед“

„Манчестър Юнайтед“ загуби от „Брайтън“

„Брайтън“ победи с 3:2 у дома „Манчестър Юнайтед“ в мач от 2-ия кръг на английското футболно първенство. "Чайките" изненадващо поведоха в резултата с гол на Глен Мъри след асистенция на Соли Марч в 25-ата минута. Само 120 секунди след това Шейн Дъфи с удар отблизо направи резултата 2:0 в полза на домакините. "Червените дяволи" върнаха едно..

публикувано на 19.08.18 в 20:35
„Левски“ се наложи над „Септември“ с 2:0

„Левски“ с трета поредна победа при Стоянович

„Левски“ се наложи над „Септември“ с 2:0 на стадион "Георги Аспарухов", в мач от 5-ия кръг на Първа футболна лига. След третата поредна победа под ръководството на новия си наставник Славиша Стоянович "сините" се изкачиха на върха на класирането с 13 точки, с точка повече от ЦСКА-София, който по-късно днес гостува на шампиона „Лудогорец“. Още..

публикувано на 19.08.18 в 20:28

Три титли за китайците в Панагюрище

С три титли за Китай и една за Япония завърши четвъртото издание на турнира по тенис на маса „Асарел България Оупън“, който се проведе в зала "Арена Асарел" в Панагюрище и е с награден фонд 160 000 долара. С две титли - на единично и на двойки, си тръгна вторият в световната ранглиста на сингъл Сю Син. Китаецът победи във финала на единично..

публикувано на 19.08.18 в 20:20
Александър Лазов

Александър Лазов спечели титлата в Холандия

Националът на България за "Купа Дейвис" Александър Лазов спечели турнира по тенис на червени кортове в Олдензаал (Холандия). Състезанието е с награден фонд 15 хиляди долара. Поставеният под номер 2 Лазов победи представителя на домакините Нилс Лоотсма. Холандецът се отказа след 36 минути игра заради контузия при резултат 3:3 гейма в първия..

публикувано на 19.08.18 в 18:43
Иван Влъчков

Влъчков и Маршавелов пети в Словакия

Българският пилот Иван Влъчков в тандем с Константин Маршавелов с болида "Sin Car R1 GT4" от екипа на "София Кар Моторспорт" завърши на пето място в своя клас при аматьорите и осми в общото класиране във второто състезание от четвъртия кръг от автомобилните серии GT4 за Купата на Централна Европа. Състезанието бе на пистата "Словакия Ринг" в..

публикувано на 19.08.18 в 18:40
От Танак

От Танак спечели за втора поредна година рали Германия

От Танак от Естония с "Тойота Ярис" спечели за втора поредна година автомобилното рали на Германия, девети кръг от световния шампионат.  Тенак преодоля най-бързо 18-те скоростни отсечки на надпреварата за 3:03:36.9 часа. Така 30-годишният естонец записа пета победа в кариерата си и трета за сезона. Победителят от 2013 година Даниел Сордо..

публикувано на 19.08.18 в 18:33
Невяна Владинова

Невяна Владинова със сребро на лента в Минск

Невяна Владинова спечели сребърен медал на лента във финалите на отделните уреди на турнира от Световната купа по художествена гимнастика в Минск (Беларус). Българката, която игра с последен стартов номер, представи много добре своята композиция и получи оценка от 18.200 точки. Победителка на лента стана Александра Солдатова (Русия) с 18.600..

публикувано на 19.08.18 в 18:29