Капитанът на "Лудогорец" след 7:0: Можеше да вкараме още

Светослав Дяков

"Лудогорец" можеше да отбележи още голове на "Крусейдърс", смята капитанът на тима Светослав Дяков след разгромната победа със 7:0 в първия квалификационен кръг на Шампионската лига по футбол.

"Резултатът е изразителен, но класата е на наша страна. Знаехме това преди мача и просто гледахме да бъдем концентрирани. За да си направиш мача лесен, трябва да играеш на 100 процента и да бъдеш амбициран. Съперникът също се опита, но ние държахме контрола над мача. Знаехме, че ще бъдат уморени през второто полувреме и можехме да вкараме повече. Искаме да спечелим и в Северна Ирландия, защото трябва да трупаме точки за коефициента", добави Светослав Дяков.

Билети за ЦСКА-София – „Левски“ ще се продават до петък

Билети за съботното дерби между ЦСКА-София и Левски няма да се продават в деня на мача. Това обявиха домакините на своя официален сайт. Ето и пълният текст на съобщението. "Уведомяваме ви, че билети за вечното дерби в събота (29 септември) от 17:00 часа на Националния стадион, на което ЦСКА е домакин, няма да се продават в деня на мача...

публикувано на 26.09.18 в 16:32
Зам.-министър Андонов с участниците в турнира по тенис в колички.

Започна Европейската седмица на спорта #BeActive

Заместник-министърът на младежта и спорта Стоян Андонов даде старт на турнир по тенис на корт в колички. Събитието е част от Европейската седмица на спорта #BeActive и се реализира за втора поредна година. „За мен е удоволствие да бъдем заедно на този турнир, който вече стана традиционна част от Европейската седмица на спорта. Благодаря Ви, че..

публикувано на 26.09.18 в 16:10
Изабелла Шиникова

Шиникова премина първия кръг в Клермон Феран

Изабелла Шиникова се класира за втория кръг на турнира по тенис в Клермон Феран (Франция) с награден фонд 25 хиляди долара.  Поставената седма в схемата българка победи в първия си мач преминалата през квалификациите представителка на домакините Ализе Тубело с 6:2 и 6:3 за час и 4 минути. Следващата съперничка на Шиникова е туркинята Айла Аксу. Другата..

публикувано на 26.09.18 в 15:42

Волейболистите завършиха девети на Световното

Отборът на България завърши на девето място в крайното класиране на Световното първенство по волейбол за мъже 2018, на което страната ни е домакин заедно с Италия.  Това стана ясно след публикуване на подреждането след шесто място в официалната страница на Международната федерация ФИВБ. За крайното класиране е използван следния метод -..

публикувано на 26.09.18 в 15:20
Михаил Мадански

Шеф в "Монтана": Един гол не ни достигна срещу ЦСКА София

"Отборът на "Монтана" се противопостави на ЦСКА София за купата и представянето ни е достойно". Това смята спортният директор на втородивизионния клуб Михаил Мадански.  Както е известно, ЦСКА София спечели с 2:0 гостуването си в Монтана в среща от1/16 финалите за купата на България, а второто попадение на червените от София падна в добавеното от съдията..

публикувано на 26.09.18 в 15:13
Георги Костадинов

Георги Костадинов титуляр при успех на "Арсенал" (Тула) за купата

Пълни 90 минути изигра българският национал Георги Костадинов при успеха на неговия "Арсенал" (Тула) с 2:1 над "Сахалин" (Южно-Сахалинск) в среща от 1/16-финалите за Купата на Русия, играна в Томск. Арсеналци поведоха още в 11-ата минута. Горбатенко стреля в долния ъгъл, вратарят на третодивизионния отбор отби, но при добавката първи беше Кадири, който..

публикувано на 26.09.18 в 14:58
Анастасия Павлюченкова

Рускиня спря шампионката Квитова в Ухан

Двукратната шампионка Петра Квитова отпадна в третия кръг на турнира по тенис в Ухан (Китай) с награден фонд 2,74 милиона долара. Чехкинята, която защитава трофея си от миналата година, загуби с 6:3, 3:6, 6:3 от рускинята Анастасия Павлюченкова. За Павлюченкова това бе първа победа над играч от топ 5 на света от април месец насам, а..

публикувано на 26.09.18 в 14:26