Аршинкова е на четвъртфинал в Сърбия

Петя Аршинкова

Петя Аршинкова се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис на червени кортове в Прокупле (Сърбия) с награден фонд 15 хиляди долара. Поставената под номер 4 наша тенисистка победи австрийката Мира Антонич със 7:6 и 7:5 след 2 часа и 28 минути.
  20-годишната пловдивчанка навакса пасив от 2:5 гейма в първия сет, който спечели в последвалия тайбрек. Във втората част тя отново стигна до обрат, след като  изоставаше с 2:4.
  Следващата съперничка на Аршинкова е започналата от квалификациите сръбкиня Елена Милованович.

Килиан Мбапе току-що е отбелязал втория гол за

"Ливърпул" измъкна драматична победа срещу "Пари Сен Жермен"

Финалистът от миналия сезон "Ливърпул" спечели драматично с 3:2 у дома срещу "Пари Сен Жермен" в двубой от група "С" на Шампионската лига.  "Червените" пропиляха два гола аванс срещу един от фаворитите в турнира, като в 30-ата минута Даниъл Стъридж с глава откри резултата в полза на домакините. Само шест минути след това Джеймс Милнър вкара второто..

публикувано на 19.09.18 в 10:07

България със САЩ, Канада и Иран в София

Световното първенство по волейбол за мъже продължава във втората фаза, където 16-те класирали се отбора са разделени в 4 групи. Мачовете са от 21 до 23 септември. България е в група със Съединените щати, Канада и отново с Иран. Първата среща на момчетата на Пламен Константинов е срещу иранците. Следват двубоите с американците и "кленовите листа". Ето и..

публикувано на 19.09.18 в 08:44
Барселона - ПСВ Айндховен  4:0

"Барселона" стартира с категорична победа участието си в Шампионската лига

Започна надпреварата в груповата фаза на Шампионската футболна лига на Европа Резултатите в първите четири групи: Група "А": "Брюж" - "Борусия" (Дортмунд)   0:1 "Монако" - "Атлетико" (Мадрид)  1:2 Група "В": "Барселона" - ПСВ "Айндховен"  4:0 - хеттрик на Меси "Интер" - "Тотнъм"  2:1 Група "С" : "Цървена звезда" - "Наполи"  0:0 "Ливърпул" -..

публикувано на 18.09.18 в 23:55

Втора загуба на българските волейболисти на световното първенство

Отборът на България загуби от Полша с 1:3 гейма последната си среща от 4-та група във Варна от Световното първенство по волейбол, чийто домакини са нашата страна и Италия.  В отделните части 14:25, 25:23,  22:25 и  23:25.   Българските волейболисти се класираха трети в своята група и ще продължат заедно с поляците участието си във втората..

публикувано на 18.09.18 в 22:56

"Лудогорец" с интерес към румънски национал

Българският футболен шампион Лудогорец проявява сериозен интерес към румънски национал Александру Йоница от ЧФР Клуж, твърди местният "Фанатик".     Според информацията разградчани дори са предложили договор със заплата от 600 хиляди евро на сезона на Йоница, който играе основно като дясно крило.    23-годишният офанзивен футболист..

публикувано на 18.09.18 в 21:44
Паоло Мацолени

Италианецът Паоло Мацолени ще ръководи "Лудогорец" - "Байер" Леверкузен

Италианецът Паоло Мацолени ще ръководи първия мач на Лудогорец от Група "А" на Лига Европа. В четвъртък "орлите" приемат Байер (Леверкузен) от 22:00 часа. 44-годишният арбитър е роден в Бергамо, а по професия е антиквар. В цялата си кариера на футболен рефер има 365 мача на всякакво ниво, а в тях е показал 103 червени картони. Това..

публикувано на 18.09.18 в 21:41
Ларс Бендер (в бяло) получи контузия през миналата седмица.

Капитанът на „Байер“ (Леверкузен) под въпрос за мача в Разград

Капитанът на „Байер“ (Леверкузен) Ларс Бендер по всяка вероятност ще пропусне гостуването на българския шампион „Лудогорец“ в четвъртък в срещата от група "А" на Лига Европа. Полузащитникът получи травма на прасеца при загубата с 1:3 от „Байерн“ (Мюнхен) в Бундеслигата в събота, когато беше заменен принудително още в 27-ата минута от..

публикувано на 18.09.18 в 17:26