Аутуори: Постигнахме много важна победа

Аутуори е доволен от чистата победа

Наставникът на шампиона „Лудогорец“ Пауло Аутуори не скри задоволството си от победата с 1:0 срещу босненския „Зрински“ в Разград за Лига Европа, с която прекъсна негативната серия от четии мача без успех.

"Лудогорец“ игра много добре от самото начало на мача. Борихме се и постигнахме много важна победа, като освен това и не допуснахме гол, което е много важно в подобни мачове. Създадохме много ситуации и възможности за гол, но вратарят им спаси много от нашите възможности, за което трябва да го поздравим“, призна специалистът.

„Днес създадохме по-малко положения, отколкото срещу Видеотон, но се борихме и победихме заслужено. В края на мача можеше да вкараме и втори гол, но за съжалени не се получи. Ние имаме нашите цели и ги следваме. Понякога е по-трудно, но важното е, че днес победихме", завърши Аутуори.

Свързани новини
Козмин Моци

„Лудогорец“ излъга „Зрински“ с гол на Моци

Шампионът на България „Лудогорец“ победи с 1:0 този на Босна и Херцеговина – „Зрински“ (Мостар) в първи мач от третия предварителен кръг на Лига Европа. Успехът в Разград даде минимален аванс на "орлите" преди реванша следващата седмица, но..

публикувано на 09.08.18 в 22:02

Денислав Коджабшев със сребро от световно първенство

Българинът Денислав Коджабашев спечели исторически първи медал за България в тениса на маса от световно първенство.  Левичарят от Варна заслужи сребърното отличие на сингъл по тенис на маса за хора с увреждания в Клас 10 на първенството на планетата..

публикувано на 21.10.18 в 11:51
Роналдо с нов рекорд

Кристиано Роналдо постигна нов личен рекорд, след като отбеляза гола за „Ювентус“ при домакинското 1:1 с „Дженоа“ в мач от 9-ия кръг на италианското първенство. Така португалецът стана първият футболист в историята, вкарал 400 попадения в срещи от..

публикувано на 21.10.18 в 11:44
Меси има счупване на кост на ръката

Лионел Меси има счупване на кост на дясната ръка и ще пропусне мачовете на „Барселона“ в следващите поне 3 седмици, съобщиха от клуба. Капитанът на тима получи травмата в средата на първото полувреме при победата над „Севиля“ с 4:2 в мача от 9-тия..

публикувано на 21.10.18 в 11:40
Мария Николова финишира на Кападокия

Мария Николова отново първа в ултрамаратона Кападокия Ултра

Втора поредна победа за българката в престижното състезание в Кападокия, Турция. След като миналата година Мария зае първото място при жените, тази година тя повтори успеха си, като дори подобри времето си с повече от час. В събота (20 октомври)..

публикувано на 21.10.18 в 10:17
Масов бой на мач в НБА

Отборът на „ЛА Лейкърс“ с Леброн Джеймс в състава записа втора поредна загуба от старта в Националната баскетболна асоциация (НБА). „Езерняците“ допуснаха поражение в своята зала от „Хюстън Рокетс“ със 115:124. Грозни сцени се разиграха на..

публикувано на 21.10.18 в 10:09
Хамилтън потегля първи за Гран при на САЩ

Люис Хамилтън с „Мерцедес“ ще стартира от първа позиция в днешното състезание за Гран при на САЩ, кръг от шампионата във „Формула 1“. Британецът спечели своя 82-ри полпозишън, след като даде най-добро време от 1:32,237 минути в квалификацията за..

публикувано на 21.10.18 в 08:51
Мирослав Киров стигна до репешажите за бронза

Наш борец продължава за бронза на световното

Мирослав Киров стигна до репешажите за бронза в първия ден от световното първенство по борба в унгарската столица Будапеща. Руснакът Заурбек Сидаков, от когото той загуби на четвъртфиналите, поднесе поредната сензация на първенството. На полуфиналите..

публикувано на 20.10.18 в 22:30