Саймън Йейтс продължава да води в Обиколката на Испания

Саймън Йейтс се приближи до спечелване на колоездачната обиколка на Испания, след като вече има преднина от минута и 38 секунди пред Алехандро Валверде след 19-ия етап от престижното състезание.

Британецът остана на втори място в днешната част от надпреварата - 154.4 километра между Леида и Ла Рабаса. Йейтс финишира на пет секунди зад победителя Тибо Пино от Франция, чието време е 3.42:05 часа. Трети в петък се нареди холандецът Стивън Круйсвайк, на 13 секунди зад Пино.

В генералното класиране Саймън Йейтс има общо време от 76.44:41 часа, а завършилият на осмо място днес Валверде е на 1.38 минути зад водача. Стивън Круйсвайк е на минута и 58 секунди на трета позиция до момента.

Обиколката на Испания завършва в неделя в Мадрид.

УЕФА

УЕФА разследва АЕК

Гръцкият футболен шампион АЕК (Атина) ще бъде подложен на проверка от УЕФА заради изкуствено завишени цени на билетите за привържениците на "Байерн" (Мюнхен) в мача през октомври от Шампионската лига. От европейската централа искат да се запознаят с всички детайли по казуса и ще се произнесе на 13-и декември. Това е втори казус пред УЕФА, свързан със..

публикувано на 20.11.18 в 18:30
Кейлор Навас

"Реал" Мадрид предложи нов договор на Навас

Ръководството на испанския футболен клуб "Реал" Мадрид предложи нов договор на вратаря Кейлор Навас, съобщи Abc.es. Действащият контракт на костариканеца изтича през лятото на 2020 година, а годишната му заплата е 4 милиона евро. Според информациите ръководството на Кралския клуб ще парафира нов договор с Навас и ще увеличи заплатата му на 5 милиона евро...

публикувано на 20.11.18 в 18:27
Виктор Йосифов

Йосифов с нов рекорд в Италия

Капитанът на българския национален отбор по волейбол Виктор Йосифов оглави за пореден път класацията на състезателите, реализирали най-голям брой точки от блокади в италианското първенство. Централният блокировач записа 14 точки (7 блокади) в последния двубой с "Глобо Банка Пополаре дел Фрузинате Сора" и поддържа предимството си пред останалите..

публикувано на 20.11.18 в 18:21
Иван Перишич е желан от

Хърватин от "Интер" желан в "Манчестър Юнайтед"

Иван Перишич може да напусне "Интер" още през зимния трансферен прозорец. Според "Калчомеркато" "Манчестър Юнайтед" постигнал договореност за привличането на 29-годишния хърватин. "Червените дяволи" са готови да платят 31 милиона лири за Перишич. В допълнение, те могат да включат като част от сделката Антони Марсиал, от който отдавна се интересува..

публикувано на 20.11.18 в 18:19
Карл-Хайнц Румениге

"Байерн" Мюнхен с 657 млн. евро оборот

Годишният финансов оборот на германския футболен шампион "Байерн" (Мюнхен) за сезон 2017/2018 е достигнал 657,4 милиона евро, почти с три процента повече от предходния сезон. Но пък нетната печалба на клуба е по-ниска, обявиха германските шампиони днес. "Байерн" спечели шеста поредна шампионска титла през миналата кампания, но европейските успехи все още..

публикувано на 20.11.18 в 18:17