102-годишна гледа успех на "Манчестър Сити" срещу "Фулъм"

Давид Силва отбеляза гол за "Манчестър Сити" срещу "Фулъм"

Шампионът на Англия по футбол "Манчестър Сити" нямаше особени проблеми при домакинския успех с 3:0 над друг новак "Фулъм" на стадион "Етихад".
Любопитното е, че домакините бяха изведени за началото на двубоя от 102-годишната си привърженичка Вера Коен и 97-годишната й сестра Олга Халон. Вера Коен притежава сезонен абонамент за домакинските мачове на отбора от 85 години и не пропуска мач на "Етихад" заедно със сестра си.
"Манчестър Сити" поведе още във втората минута, когато Лерой Сане засече отблизо отличен пас на Фернандиньо от ляво.
В средата на първата част Давид Силва удвои, след като направи добавка от границата на малкия пеналт след блокиран удар на Серхио Агуеро. Малко след почивката шампионите вкараха и трети гол. Агуеро пусна отличен пас по тревата отдясно към Стърлинг, който нямаше проблеми да засече от метър-два.