Погба остава в „Манчестър Юнайтед“, дори ако Моуриньо си тръгне

„Манчестър Юнайтед“ няма намерение да продава полузащитника Пол Погба.

Според испанския "Ел Мундо Депортиво", няма дори да бъдат разглеждани предложенията, които ще бъдат получени за 25-годишния световен шампион с Франция. Освен това решението няма да зависи от това дали Жозе Моуриньо остава мениджър на отбора.

Отношенията между Пол Погба и Моуриньо са обтегнати и вече на няколко пъти френския халф намеква за напускане. Интерес към него има от „Барселона“, „Ювентус“ и „Пари Сен Жермен“.

Преди дни от "Юве" отрекоха да мислят за връщането на французина в клуба.

Симона Халеп

Симона Халеп пропуска турнира в Москва

Световната номер 1 Симона Халеп се оттегли от тенис турнира в Москва. Румънката страда от дискова херния и реши да си вземе почивка от надпреварата в руската столица, в опит да се възстанови за предстоящите финали на WTA в Сингапур от 22 октомври. ,,Опитах всичко по силите си, за да бъда готова за турнира, наистина имах желание“, заяви разочарованата..

публикувано на 16.10.18 в 15:45
Стефана Велкович от Сърбия атакува през блокадата на Италия.

Сърбия победи Италия и ще играе с Холандия на полуфинал

Отборът на Сърбия нанесе първа загуба на Италия на Световното първенство по волейбол за жени в Япония. Сръбкините се наложиха с 3:1 (25:21, 25:19, 23:25, 25:23) във втория си мач от Група „G“ в Нагоя. Основна заслуга за страхотния успех на тима имаше Тияна Бошкович, която реализира мачбола в 4-ия гейм и стана най-резултатна с 29 точки. Милена..

публикувано на 16.10.18 в 15:34
Пьотър Нестеров

Пьотър Нестеров завършва като №1 в Европа при юношите

Пьотър Нестеров ще завърши 2018 година като лидер в ранглистата на Тенис Европа за юноши до 16-годишна възраст. Преди седмица руснакът с български паспорт Нестеров стана шампион на осемте най-добри на Европа до 16 г. на Мастърса в Реджо Калабрия (Италия). През тази година Пьотр триумфира още с титлите на турнира до 16 год. от първа категория в..

публикувано на 16.10.18 в 15:01
Ангелик Кербер с титлата от

Ангелик Кербер се раздели с треньора си

Шампионката от Откритото първенство на Великобритания по тенис Ангелик Кербер се раздели със своя треньор Вим Фисет. Двете страни няма да работят повече заедно след съвместно сътрудничество от 11 месеца. Белгиецът Фисет замени Торбен Бейц през ноември 2017 година и помогна на германската тенисистка да възвърне добрата си форма. Кулминация на настоящия..

публикувано на 16.10.18 в 14:15
Медалистите от Кишинев

10 медала за България от световното по шотокан карате-до

От 12 до 14 октомври се проведе 26-ото световно първенство по шотокан карате –до и Световна Кохай купа в град Кишинев, Молдова. Българските национали спечелиха общо 10 медала – четири, от които златни, при участието на над 1300 състезатели от 36 държави, съобщиха от федерацията. Титлите спечелиха Адриана Ганева (кумите индивидуално и..

публикувано на 16.10.18 в 13:43
Владимир Гаджев се чувства отлично в

Гаджев: С "Берое" имаме еднакви цели

"Целите на "Берое" и моите лични са еднакви. Затова и избрах да подпиша договор с този клуб". Това заяви пред "Хоризонт" Владимир Гаджев. Бившият капитан на "Левски" премина във футболен клуб "Берое" и вече дебютира с гол за новия си тим. Гаджев се разписа в контролата с "Миньор" Раднево, завършила 1:1. "В "Берое" ме приеха нормално. Колективът е..

публикувано на 16.10.18 в 13:34
Националите ни могат отново да изненадат неприятно Норвегия, убеден е Борис Кондев

Играл в Норвегия: Може да бием и в Осло

"Отборът на България може да победи отново състава на Норвегия". В това е убеден бившият нападател на "Монтана", "Пирин", "Локомотив" (София) Борис Кондев. Той е един от малкото български футболисти, играли в първенството на Норвегия. Както е известно, тази вечер от 21.45 часа България гостува в Осло на Норвегия в среща от турнира "Лига на нациите", а..

публикувано на 16.10.18 в 13:00