ЦСКА-София настигна "Левски"

Рубен Пинто изпусна да отбележи срещу "Етър"

Отборът на ЦСКА-София победи този на "Етър" с 3:0 в мач от 12-ия кръг на футболното ни първенство и се изравни с "Левски" по точки в класирането. Двата отбора имат по 28 точки и изостават на точка след лидера "Лудогорец".

"Червените" постигнаха рутинна победа,без да влагат максимум усилия пред около 7 хиляди зрители на стадион "Българска армия".

В 28-ата минута Божидар Чорбаджийски отбеляза първия гол с глава след центриране от корнер на Тиаго.
Две минути по-късно Рубен Пинто изпусна най-чистото положение в мача, след като бе изведен сам срещу вратаря, но стреля право в него.

Четири минути след подновяването на играта Жоржиньо намери добре топката от движение пред границата на наказателното поле и отбеляза втори гол за "армейците".

Евандро и Кирил Десподов изработиха третия гол за ЦСКА. Бразилецът проби в наказателното поле и върна топката към Десподов, който без забавяне я прати в мрежата за крайното 3:0.