от 09.00 часа

"Милуоки" прекъсна серията на "Голдън Стейт", Стеф Къри се контузи

Ерик Бледсо (с топката) отбеляза 26 точки за "Милуоки".

Отборът на "Милуоки" прекъсна серията от осем поредни победи на шампиона "Голдън Стейт", след като спечели със 134:111 като гост в среща от Националната баскетболна асоциация (НБА).

Поражението за "Уориърс" е още по-тежко и заради контузията на звездата Стеф Къри, който напусна игрището в третата четвърт с разтегнат мускул.

Клей Томпсън бе най-резултатен за "Голдън Стейт" с 24 точки, а Кевин Дюрант добави 17 точки, 9 асистенции и 7 борби.
Ерик Бледсо бе най-полезен за успеха на "Бъкс". Той завърши с 26 точки, включително седем поредни в третата част, когато "Милуоки" натрупа солиден точков аванс. Поражението на "Голдън Стейт" е първо за тима у дома през този сезон.

"Бостън" навакса 22 точки пасив и надигра "Финикс" със 116:109 след продължение.

Кайри Ървинг наниза рекордните си за сезона 39 точки, 18 от които в последната четвърт и продължението на мача.
Силни изяви за победата на "Селтикс" имаше и Маркъс Морис, който завърши със 17 точки срещу бившия си отбор, включително тройка 1,1 секунда преди сирената, с която изравни и прати мача в продължение.

За "Сънс" най-резултатен беше Девин Букър с рекордните си за сезона 38 точки.