"Реал" продължава за купата на Краля

Иско отбеляза два гола за "Реал"

Марко Асенсио и Франсиско Аларкон - Иско вкараха по два гола за победата на "Реал" (Мадрид) с 6:1 над третодивизионния "Мелия" в турнира за купата на Испания. Хави Санчес и Винисиус Жуниор също бяха сред голмайсторите, за да стигне общият резултат до 10:1 и класиране на осминафиналите. В първата среща с повече титуляри от днес "Реал" се наложи с 4:0. Мачът беше много важен за Асенсио и Иско, които не получават много шансове в първия отбор след назначението на Сантяго Солари като старши-треньор. А Иско днес стартира за първи път като титуляр след уволнението на Хулен Лопетеги и дори сложи капитанската лента.
Темпото не беше особено високо, а до почивката резултатът беше 3:0, като Асенсио вкара първите две попадения в 33-ата и 35-ата минута. Гостите намалиха за 1:5 в 83-ата минута от дузпа, реализирана от Ясин Касми.