Локомотив (Сф) вкара 5 безответни гола на Локомотив (ГО)

Локомотив Сф - Локомотив ГО 5:0
Снимка: BNR.bg

Отборът на Локомотив (Сф) вкара 5 безответни гола на Локомотив (ГО) и постина най-убедителната си победа в последната си предсезонна контрола - 5:0.

На стадиона в "Надежда" домакините взеха аванс от 4 попадения още преди почивката. След центриране на Чаворски Александров вкара за 1:0 в 17-ата минута. После самият Чаворски реализира два поредни гола - в 24-ата и 30-ата минута, а серията продължи Романов с попадението си в 40-ата минута.

През второто полувреме столичани добавиха само един гол към сметката си, а точен за крайното 5:0 бе Стефанов в 69-ата минута.

Стартови състави:

Локомотив (Сф): Любенов, Петков, Зюмбулев, Василев, Контохристос, Милошев, Кямил, Александров, Вачев, Чаворски, Романов.

Локомотив (ГО): Александров, Сандов, Пенев, Минков, Николов, Трифонов, Славков, Пехливанов, Иванов, Попов, Юруков.