от 00.00 часа

Франция, Италия и Германия играят мачове днес

Селекционерът на Италия Роберто Манчини и неговите футболисти по време на последната тренировка в Торино.

Днес предстоят поредните 13 мача от квалификации за Евро 2020. Ще се изиграят последните срещи от четвъртия кръг в пет от квалификационните групи.

Световният шампион Франция има леко гостуване на Андора от група “Н” от 21:45 часа. “Петлите” допуснаха неприятно поражение от Турция в миналия кръг с 0:2 и сега са задължени да се върнат на победния път срещу доста непретенциозния съперник.

В същото време Италия приема Босна и Херцеговина в Торино в ключов сблъсък от група “J”. Двата тима са сред фаворитите за класиране за финалите. Домакините ще опитат да запишат четвърта поредна победа и до голяма степен да си гарантират класирането на еврофиналите.

Днес играе и трикратният европейски шампион Германия. Бундестимът има наглед лесно домакинство срещу Естония в Майнц в група “С”, като ще търси третия си успех в кампанията.