Манчестър Юнайтед записа втора победа в Австралия

Маркъс Рашфорд (вляво) се разписа за 2:0.

Отборът на Манчестър Юнайтед постигна втори пореден успех в предсезонната си подготовка, след като надигра Лийдс с категоричното 4:0 в Пърт.

Мейсън Грийнууд и Маркъс Рашфорд (след самостоятелен пробив) дадоха комфортен аванс на „червените дяволи“ преди почивката с попаденията си в 7-ата и 27-ата.

След 11 промени на полувремето, възпитаниците на Оле Гунар Солскяр продължиха по възходяща и реализираха нови два гола чрез Фил Джоунс и Антони Марсиал от дузпа. За играч на мача беше определен Пол Погба.

Така Юнайтед постигнаха втора победа в контролите, след като в събота спечелиха срещу местния Пърт Глори с 2:0.

Солскяр и компания пътуват в четвъртък до Сингапур преди мача с Интер в събота, докато Лийдс остава на австралийска земя, за да се изправи срещу Уестърн Сидни Уондърърс.