Левски вкара три на Черно море

Левски победи Черно море с 3:0

Отборът на Левски победи Черно море с 3:0 в мача от 9-ия кръг на футболното ни първенство.

„Сините“ решиха всичко за малко повече от половин час след попадения на Станислав Иванов, Паулиньо и Найджъл Робърта.

Жоржиньо отбеляза гол за варненци в 10-ата минута след центриране от ъглов удар, но попадението беше отменено заради фаул на Даниел Димов срещу Тиам и Ейолфсон.

В 21-ата минута Левски поведе в резултата.

Тогава двамата дебютанти за Черно море Милодраг Миятович и Фахт Актау сбъркаха, а Станислав Иванов се възползва от грешката им и вкара.

Десет минути по-късно „сините“ удвоиха аванса си, след като Паулиньо засече центриране на Иван Горанов.

Малко след това втори гол на гостите беше отменен поради засада.

При следващата атака в 35-ата минута Левски вкара трети гол.

Нова добра атака на 26-кратните шампиони завърши с попадение на Найджъл Робърта.

Той получи подаване от Мазурек и с плътен удар се разписа за пети път в първенство, а също така в четвърти пореден двубой.