author: Йордан Данчев - Радио Пловдив

Борислав Крачанов

ВК "Марица" се раздели с Борислав Краччанов

Марица (Пловдив) се разделя със старши-треньора си Борислав Крачанов след края на сезона. Клубът благодари на Крачанов за всичките три години, на които беше отдаден на Марица и даде всичко от себе си за шампионките. В този период отборът спечели три..

23.04.24 19:47 |

Локо гостува на Черно море тази неделя

"Локомотив" (Пловдив) започва плейофите в първата шестица с гостуване на "Черно море", а от СТК на БФС обявиха програмата по часове и дати само за първия кръг. Двубоят на стадион „Тича“ във Варна ще бъде тази неделя (28.04) от 20:15 часа. Дербито между..

22.04.24 13:14 |
Уме Емануел в акция

"Ботев" разби с 4:0 "Локо" (Сф) и стъпи на седмото място

"Ботев" (Пловдив) разби с 4:0 "Локомотив" (София) като гост и се изкачи на седмо място в класирането на Първа лига в края на редовния сезон. "Канарчетата", изместиха от тази позиция ЦСКА 1948. и завършват с 44 точки и една повече от „червените“. И двата..

21.04.24 19:55 |
Трета поредна победа с 3:0 над ЦСКА във финалите

ВК "Марица" спечели десета поредна титла

ВК "Марица" (Пловдив) за 10-ти пореден път е шампион на България. Маричанки победиха ЦСКА (София) с 3:0 (25:17, 25:20, 25:15) гейма в третата решителна среща от финала на Националната волейболна лига. Така "Марица" спечели серията с 3:0 победи и за..

21.04.24 19:26 |
Локо и ЦСКА 1948 направиха 1:1 на

Локо четвърти в редовния сезон след 1:1 с ЦСКА 1948

Локомотив (Пловдив) направи 1:1 у дома с ЦСКА 1948 в среща от последния 30-и кръг на редовния сезон в Първа лига. И двете попадения паднаха след почивката в рамките на 6 минути. Тодор Павлов откри за „черно-белите“ в 53-ата минута, а Бирсент Карагарен..

21.04.24 18:29 |
ВК

ВК "Марица" с ударно начало на финалния плейоф

"Марица" (Пловдив) стартира с успех срещу ЦСКА (София) с 3:0 (25:19, 26:24, 26:24) гейма в първи мач от финалния плейоф за титлата в Национална волейболна лига. През този сезон се играе до три победи в пет мача. Двубоят се игра в зала „Сила“ при сериозен..

18.04.24 07:08 |
Уме Емануел наказа ЦСКА в дебюта на Стамен Белчев

"Ботев" спечели с 1:0 като гост на ЦСКА в първи полуфинал за Купата

"Ботев" (Пловдив) победи ЦСКА с 1:0 като гост в първи полуфинален мач от Купата на България. Двубоят бе дебют за новия треньор на "червените" Стамен Белчев, но неговите играчи разочароваха своите фенове на Националния стадион "Васил Левски". През първото..

17.04.24 21:05 |
Георги Николов

Георги Николов претърпя операция в Испания

Нападателят на Ботев (Пловдив) Георги Николов претърпя успешна операция в Барселона, Испания. Хирургическата интервенция води световноизвестният д-р Рамон Кугат, при когото подобни травми са лекували Пеп Гуардиола, Андрес Иниеста, Фернандо Торес и редица..

17.04.24 16:04 |

Слушайте полуфинала ЦСКА - "Ботев" пряко по Радио Пловдив

Ботев (Пловдив) се изправя срещу ЦСКА по пътя си към финала на турнира за Купата на България. Първият полуфиналенв сблъсък е от 19:00 часа тази вечер на Националния стадион „Васил Левски“ и ще бъде предаван пряко по Радио Пловдив.. „Канарчетата“..

17.04.24 09:34 |
Ангел Лясков

Ангел Лясков изигра мач номер 100 в елита

Защитникът на Локомотив (Пловдив) Ангел Лясков записа своя мач № 100 в Първа лига, съобщиха от клуба. Той ознаменува своето представяне и с попадение, за да изравни резултата за 2:2 при гостуването на Берое в 29-ия кръг на Първа лига. “Щастлив съм от..

16.04.24 11:58 |
Всички новини: днес | вчера