Ново игрище за футбол изграждат в Шумен

Ново игрище за футбол на малки врати с изкуствена трева, ще бъде изградено от Военния спортен клуб „Шумен”. Това съобщи деканът на военния факултет полк. Сашо Евлогиев. Днес от 15 часа започва общото събрание на клуба, ще бъдат представени отчет за дейността през миналата година и планът за 2017 г. В новия бюджет за работата са предвидени 54 хиляди лева. Военният спортен клуб завоюва четвърто място в комплексното класиране на Националната военна спортна федерация, в конкуренцията на 28 военни клуба.

print Отпечатай

Лудогорец с труден успех над румънския Универстатя

Трета победа в контролните срещи в Австрия записаха днес играчите на Лудогорец. Разградчани надделяха над румънския Университатя (Крайова) с минималното 1:0. Двубоят се игра при проливен дъжд. През първата част, в която за българския първенец играха предимно резервни футболисти, чисти голови положения почти нямаше. В 50-ата минута Джоди Лукоки вкара след..

публикувано на 28.06.17 в 22:56

Децата на Лудогорец на финал срещу Ботев (Пловдив)

Лудогорец се класира за финала на Държавното първенство за деца, родени през 2002 година, след като победи и в реванша връстниците си от Нефтохимик (Бургас) с 2:0. Двубоят се игра на базата „Гнездо на орли” в Разград.  Домакините откриха резултата в 26-ата минута чрез Петър Георгиев.  В 47-ата минута Хидает Хюсеин бе изведен добре в наказателното поле,..

публикувано на 27.06.17 в 21:10

Футболистите на Дунав отпътуваха за Казахстан

Футболистите и треньорският щаб на Дунав отпътуваха тази сутрин за Казахстан, където ще започне участието им в първия предварителен кръг на Лига Европа. Съперник на русенци е Иртиш (Павлодар). Двубоят е в четвъртък (29 юни) от 17 ч. българско време. Реваншът е на 6 юли от 20 ч. на Градския стадион в Русе. Днес играчите се отправиха с автобус към Истанбул,..

публикувано на 27.06.17 в 11:16

Шампионът Лудогорец надделя над руския Зенит

Лудогорец записа четвърта поредна победа в контролните си срещи. Днес шампионите на България надделяха над руския гранд Зенит (Санкт Петербург) с 1:0. Двубоят се игра в Австрия, където разградчани са на летен подготвителен лагер. Единственото попадение в мача беше реализирано след 23 минути игра. Капитанът  Светослав Дяков изведе в коридор Сисиньо и..

публикувано на 24.06.17 в 22:35

Децата на Лудогорец с успех над Нефтохимик

Лудогорец победи с 3:1 Нефтохимик като гост в първи полуфинален двубой на Държавното първенство за деца, родени през 2002 година.  Гостите от Разград откриха резултата в 5-ата минута с попадение на Димитър Василев, а две минути по-късно Петър Георгиев прехвърли вратаря за 2:0. През втората част домакините намалиха изоставането си, но в 57-ата минута..

публикувано на 24.06.17 в 21:27

Лудогорец започна с победа контролите си в Австрия

Лудогорец победи с 2:0 азербайджанския вицешампион Габала в първа контролна среща, играна в Австрия, където разградчани са на лагер.  През първото полувреме българският отбор имаше пълно превъзходство. Вандерсон, Кафу, Жоао Пауло и Жуниор Кишада пропуснаха от чисти позиции. В 37-ата минута Лудогорец откри резултата, след като Жоао Пауло завърши с гол..

публикувано на 22.06.17 в 23:16

Колко отбора ще има през новия сезон в Североизточната Трета лига

Североизточната Трета лига засега е с 12 отбора, съобщи секретарят на Зоналния съвет на Българския футболен съюз във Варна Пламен Хаджийски. Освен десетте тима, които бяха в първенството през миналия сезон, заявки за участие са подали "Спартак 1918" (Варна) и "Бенковски" (Бяла). "Спартак 1918" се обедини с другия варненски тим, носещ същото име, а..

публикувано на 22.06.17 в 13:59