Лудогорец на финал за Купата на БФС при юношите старша възраст

Снимка: viasport.bg

Юношите старша възраст на Лудогорец, родени през 1999 година, се класираха за финала в турнира за Купата на Българския футболен съюз. В срещата-реванш разградчани надиграха у дома Левски с 5:0. В първия двубой в София Лудогорец записа успех с 4:2 и продължава напред в надпреварата с общ резултат 9:2. Във финала на 12 април тимът от Разград ще се изправи срещу Черно море. Варненци отстраниха Ботев (Пловдив) след 1:1 в първия мач и успех в Пловдив днес с 2:0. Победителят в турнира ще извоюва право за участие в квалификациите на младежката Шампионска лига през лятото.

print Отпечатай

Лудогорец с труден успех над румънския Универстатя

Трета победа в контролните срещи в Австрия записаха днес играчите на Лудогорец. Разградчани надделяха над румънския Университатя (Крайова) с минималното 1:0. Двубоят се игра при проливен дъжд. През първата част, в която за българския първенец играха предимно резервни футболисти, чисти голови положения почти нямаше. В 50-ата минута Джоди Лукоки вкара след..

публикувано на 28.06.17 в 22:56

Децата на Лудогорец на финал срещу Ботев (Пловдив)

Лудогорец се класира за финала на Държавното първенство за деца, родени през 2002 година, след като победи и в реванша връстниците си от Нефтохимик (Бургас) с 2:0. Двубоят се игра на базата „Гнездо на орли” в Разград.  Домакините откриха резултата в 26-ата минута чрез Петър Георгиев.  В 47-ата минута Хидает Хюсеин бе изведен добре в наказателното поле,..

публикувано на 27.06.17 в 21:10

Футболистите на Дунав отпътуваха за Казахстан

Футболистите и треньорският щаб на Дунав отпътуваха тази сутрин за Казахстан, където ще започне участието им в първия предварителен кръг на Лига Европа. Съперник на русенци е Иртиш (Павлодар). Двубоят е в четвъртък (29 юни) от 17 ч. българско време. Реваншът е на 6 юли от 20 ч. на Градския стадион в Русе. Днес играчите се отправиха с автобус към Истанбул,..

публикувано на 27.06.17 в 11:16

Шампионът Лудогорец надделя над руския Зенит

Лудогорец записа четвърта поредна победа в контролните си срещи. Днес шампионите на България надделяха над руския гранд Зенит (Санкт Петербург) с 1:0. Двубоят се игра в Австрия, където разградчани са на летен подготвителен лагер. Единственото попадение в мача беше реализирано след 23 минути игра. Капитанът  Светослав Дяков изведе в коридор Сисиньо и..

публикувано на 24.06.17 в 22:35

Децата на Лудогорец с успех над Нефтохимик

Лудогорец победи с 3:1 Нефтохимик като гост в първи полуфинален двубой на Държавното първенство за деца, родени през 2002 година.  Гостите от Разград откриха резултата в 5-ата минута с попадение на Димитър Василев, а две минути по-късно Петър Георгиев прехвърли вратаря за 2:0. През втората част домакините намалиха изоставането си, но в 57-ата минута..

публикувано на 24.06.17 в 21:27

Лудогорец започна с победа контролите си в Австрия

Лудогорец победи с 2:0 азербайджанския вицешампион Габала в първа контролна среща, играна в Австрия, където разградчани са на лагер.  През първото полувреме българският отбор имаше пълно превъзходство. Вандерсон, Кафу, Жоао Пауло и Жуниор Кишада пропуснаха от чисти позиции. В 37-ата минута Лудогорец откри резултата, след като Жоао Пауло завърши с гол..

публикувано на 22.06.17 в 23:16

Колко отбора ще има през новия сезон в Североизточната Трета лига

Североизточната Трета лига засега е с 12 отбора, съобщи секретарят на Зоналния съвет на Българския футболен съюз във Варна Пламен Хаджийски. Освен десетте тима, които бяха в първенството през миналия сезон, заявки за участие са подали "Спартак 1918" (Варна) и "Бенковски" (Бяла). "Спартак 1918" се обедини с другия варненски тим, носещ същото име, а..

публикувано на 22.06.17 в 13:59