Станислав Тодоров ще ръководи мача Лудогорец - Дунав

Станислав Тодоров от Шумен ще бъде главен съдия на двубоя Лудогорец - Дунав от 25-ия кръг на Първа професионална лига. Помощници ще бъдат Мартин Димитров и Христо Хаджийски, а четвърти съдия - Светослав Динев. Срещата е в събота от 17,30 ч. на стадион „Лудогорец Арена“ в Разград. Във временното подреждане петкратните шампиони на България са лидери с актив от 63 точки – с 15 повече от втория Левски и с 18 пред третия ЦСКА. Играчите на Веселин Великов заемат шестата позиция с 32 точки. В първия мач между Лудогорец и Дунав през есента разградчани записаха успех с 5:3.

Откриват нов сектор в „Лудогорец Арена“

Новият сектор „В" на стадион „Лудогорец Арена" ще бъде открит официално утре, преди началото на първия плейоф от Лига Европа срещу „Судува“. Това съобщават от разградския клуб. Церемонията ще започне в 20:40 часа. Трибуната ще бъде осветена от отец Георги от храма „Свети Николай Чудотворец“. Секторът разполага с 3 541 седящи места, като по-голямата..

публикувано на 16.08.17 в 13:20

Шумен отново ще е домакин на Купа "България" по плажен хандбал

За втора поредна година финалният турнир за Купа "България" по плажен хандбал ще се проведе в Шумен, съобщават от Българската федерация по хандбал. Мачовете ще се играят от 18 до 20 август на игрищата около басейн "Аква парк" в града. При дамите ще участват четири тима - миналогодишните носителки на трофея "Шумен", "Ники спорт", "Панагюрище" и "ПТГ..

публикувано на 15.08.17 в 11:09

Пуснаха в продажба билетите за "Дунав" - "Лудогорец"

Днес започна продажбата на билети за мача между "Дунав" и "Лудогорец," съобщиха от русенския клуб. Срещата е в неделя (20 август) от 21 ч. на Градския стадион в дунавския град. Пропуските са на цена от 10 лв. Те могат да бъдат намерени в магазин "SportLic" на булевард "Цар Фердинанд" 3 (в сградата на "Здравко Чампоев" до Градските хали), както и в пет от..

публикувано на 15.08.17 в 10:47

"Дунав" загуби от "Левски" в София

Футболистите на "Дунав" загубиха като гост на "Левски" с 0:2 в среща от петия кръг на българското първенство. Двубоят беше първи в шампионата за новия наставник на "сините" Делио Роси. Първото полувреме завърши без голове. През втората част домакините имаха много повече възможности от съперника, като отбелязаха само два гола. В 69-ата минута Роман..

публикувано на 13.08.17 в 23:19

Димитър Димитров е новият треньор на "Лудогорец"

Спортният директор на ПФК "Лудогорец" Методи Томанов финализира успешно преговорите с Димитър Димитров и специалистът, работил последно в „Иртиш“ (Павлодар), поема шесткратните шампиони. Димитров бе определен за наставник на тима след разговори с още няколко именити треньори от България и чужбина. Специалистът пристига в Разград утре и ще бъде..

публикувано на 13.08.17 в 12:19

"Ботев" (Нови пазар) започна с победа новото първенство

"Ботев" (Нови пазар) започна с успех новия шампионат в Североизточната Трета лига. Тимът спечели домакинството си на "Калиакра" с 2:1. Гостите от Каварна откриха резултата в 28-ата минута, а играчите от Нови пазар направиха пълен обрат, като победното попадение беше реализирано в добавеното време на мача. "Светкавица" и "Хитрино" завършиха 1:2 в Търговище...

публикувано на 12.08.17 в 23:20

Лудогорец с рутинен успех над Верея

Футболистите на Лудогорец победиха с 3:1 Верея в двубой от петия кръг на Първа професионална лига. Шампионите бяха водени от Петър Петров, който временно изпълнява длъжността старши треньор след оставката на Георги Дерменджиев. Дмакините от Разград откриха резултата в 25-ата минута, когато Клаудиу Кешеру оползотвори с глава центриране на Сисиньо. Отново..

публикувано на 12.08.17 в 23:11