Юношите на "Волов" победиха лидера "Дунав" (Русе)

"Волов" победи "Дунав" с 1:0 в двубой от първенството при юношите - зона Варна. Срещата се игра на стадион "Панайот Волов" в Шумен. През първата част гостите имаха няколко чисти положения за отбелязване на гол, но пропуските на нападателите им се оказаха решителни за нулевото равенство на полувремето. През втората част възпитаниците на Стоян Чешмеджиев заиграха по-организирано и усилията им се увенчаха с успех. В 75-ата минута Муса Кавунски надбяга защитата на "Дунав" и от рамките на наказателното поле отбеляза единственото попадение в срещата. В края на мача гостите от Русе останаха с човек по-малко, след като Томислав Бучков бе изгонен за втори жълт картон.

Нов успех в резултатен мач за "Лудогорец"

"Лудогорец" победи като гост "Ботев" (Пловдив) с 4:2 в среща от 31-вия кръг на Първа професионална лига. Домакините вкараха първото попадение на стадиона в Коматево. В 4-тата минута Тодор Неделев стреля от фаул, топката се удари в крака на Георги Терзиев и се озова в Диого Кампос, който отбеляза за 1:0. В 22-рата минута нападателят Якуб Швечрок подаде към..

публикувано на 21.04.18 в 20:13

Исмаил Иса донесе победа на "Дунав"

"Дунав" надигра пловдивдския "Локомотив" с 1:0 в среща от 30-ия кръг на Първа професионална лига. Мачът се игра на Градския стадион в Русе, а с успеха домакините прекъснаха серия от седем мача без победа. Единственото попадение отбеляза новото попълнение в тима на Малин Орачев - Исмаил Иса, който реализира третия си гол в първенството. В 28-ата минута..

публикувано на 19.04.18 в 22:37

Муждународен турнир по борба започна в Русе

В спортен комплекс „Дунав“ бе официално открит Международния турнир по класическа и свободна борба „Петко Сираков – Иван Илиев“. На събитието присъстваха кметът на Община Русе Пламен Стоилов, почетният председател на Българската федерация по борба Валентин Йорданов, председателят на Българската федерация по борба Христо Маринов и др. "Една от..

публикувано на 19.04.18 в 18:54

Кои съдии ще ръководят мачовете на "Лудогорец" и "Дунав"

Волен Чинков ще ръководи двубоя между „Ботев“ (Пловдив) и „Лудогорец“ от 31-вия кръг на Първа професионална лига. Помощници ще бъдат Веселин Мишев и Петър Джугански, а четвърти съдия – Павлин Михайлов. Срещата е в събота (21 април) от 17,30 ч. на стадиона в Коматево. Преди този кръг разградчани са лидери в класирането със 78 точки, докато..

публикувано на 19.04.18 в 15:01

"Лудогорец" без милост срещу третия "Берое"

Футболистите на "Лудогорец" разгромиха със 7:0 "Берое" в среща от 30-ия кръг на първенството, играна на стадион "Лудогорец Арена" в Разград. Головото шоу на домакините започна още във втората минута, когато Вандерсон нахлу в наказателното поле и с точен удар по земя откри резултата. В 16-ата минута Марселиньо беше фаулиран в наказателното поле и главният..

публикувано на 18.04.18 в 22:43

Каратистите от Шумен обраха златото на националното

6 златни, 5 сребърни и 3 бронзови медала завоюваха състезателите от Спортен клуб „Киокушин“ – Шумен, на националните първенства в гр. Гоце Делчев на 14 април. Националните първенства по карате шинкиокушин за деца се проведоха в две възрастови групи – до 10 години и до 14 години. Шампиони на страната станаха Данита Загорчева – до 10 г., Симеон..

публикувано на 17.04.18 в 09:45

Съдийските назначения за 30-ия кръг в Първа лига

Николай Йорданов ще ръководи двубоя между „Лудогорец“ и „Берое“ в среща от междинния 30-ти кръг на Първа професионална футболна лига. Помощници ще бъдат Мартин Ангелов и Илиян Капарашев, а Георги Йорданов ще е четвърти съдия. Мачът между лидера в подреждането и третия в класирането е в сряда (18 април) от 20,30 ч. на стадион „Лудогорец Арена“ в..

публикувано на 16.04.18 в 12:19