Юношите на "Волов" победиха лидера "Дунав" (Русе)

"Волов" победи "Дунав" с 1:0 в двубой от първенството при юношите - зона Варна. Срещата се игра на стадион "Панайот Волов" в Шумен. През първата част гостите имаха няколко чисти положения за отбелязване на гол, но пропуските на нападателите им се оказаха решителни за нулевото равенство на полувремето. През втората част възпитаниците на Стоян Чешмеджиев заиграха по-организирано и усилията им се увенчаха с успех. В 75-ата минута Муса Кавунски надбяга защитата на "Дунав" и от рамките на наказателното поле отбеляза единственото попадение в срещата. В края на мача гостите от Русе останаха с човек по-малко, след като Томислав Бучков бе изгонен за втори жълт картон.

print Отпечатай

Шампионът Лудогорец надделя над руския Зенит

Лудогорец записа четвърта поредна победа в контролните си срещи. Днес шампионите на България надделяха над руския гранд Зенит (Санкт Петербург) с 1:0. Двубоят се игра в Австрия, където разградчани са на летен подготвителен лагер. Единственото попадение в мача беше реализирано след 23 минути игра. Капитанът  Светослав Дяков изведе в коридор Сисиньо и..

публикувано на 24.06.17 в 22:35

Децата на Лудогорец с успех над Нефтохимик

Лудогорец победи с 3:1 Нефтохимик като гост в първи полуфинален двубой на Държавното първенство за деца, родени през 2002 година.  Гостите от Разград откриха резултата в 5-ата минута с попадение на Димитър Василев, а две минути по-късно Петър Георгиев прехвърли вратаря за 2:0. През втората част домакините намалиха изоставането си, но в 57-ата минута..

публикувано на 24.06.17 в 21:27

Лудогорец започна с победа контролите си в Австрия

Лудогорец победи с 2:0 азербайджанския вицешампион Габала в първа контролна среща, играна в Австрия, където разградчани са на лагер.  През първото полувреме българският отбор имаше пълно превъзходство. Вандерсон, Кафу, Жоао Пауло и Жуниор Кишада пропуснаха от чисти позиции. В 37-ата минута Лудогорец откри резултата, след като Жоао Пауло завърши с гол..

публикувано на 22.06.17 в 23:16

Колко отбора ще има през новия сезон в Североизточната Трета лига

Североизточната Трета лига засега е с 12 отбора, съобщи секретарят на Зоналния съвет на Българския футболен съюз във Варна Пламен Хаджийски. Освен десетте тима, които бяха в първенството през миналия сезон, заявки за участие са подали "Спартак 1918" (Варна) и "Бенковски" (Бяла). "Спартак 1918" се обедини с другия варненски тим, носещ същото име, а..

публикувано на 22.06.17 в 13:59

Лудогорец срещу Левски на старта на първенството

Лудогорец ще гостува на Левски в първия кръг на новото българско първенство, отреди жребият днес. Дунав също ще гостува - на новака в елита Септември (София). Шампионатът започва в средата на следващия месец, като срещите от първия кръг ще се играят между 14 и 17 юли. Първият сблъсък между Лудогорец и Дунав е в шестия кръг, като домакин ще бъде русенският..

публикувано на 22.06.17 в 11:54

На 12 юли започва участието на Лудогорец в Шампионската лига

Лудогорец ще започне участието си във втория квалификационен кръг на Шампионската лига на 12 юли. Това стана ясно, след като от УЕФА утвърдиха дните и часовете на провеждане на двубоите. Припомням, че съперник на българския първенец е литовския Жалгирис. Първата среща на 12 юли е във Вилнюс, а реваншът в Разград е седмица по-късно – на 19 юли. И двата..

публикувано на 21.06.17 в 18:01

Децата на Лудогорец срещу Нефтохимик в полуфиналите на Държавното първенство

Лудогорец ще се изправи срещу Нефтохомик в полуфиналите на Държавното първенство по футбол за деца, родени през 2002 година. Това отреди жребият днес. Първата среща е в Бургас в събота (24 юни), а реваншът в Разград е на 27 юни (вторник). Двубоите са от 18 ч. Другият сблъсък е между тимовете на Славия и Ботев (Пловдив). Финалът на надпреварата е на 1..

публикувано на 21.06.17 в 11:58