31 кръг в Североизточната трета лига

В сряда се играха срещите от ХХХI - междинен кръг в Североизточната трета лига, който постави точка на спор между тимовете от област Добрич за лидерство в групата. Изиграха се мачовете Черноморец (Балчик) - Локомотив (Русе) 2:0 и Суворово 1 (Суворово) - Добруджа 1919 (Добрич) 1:0, Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна) 3:1. Ботев (Нови пазар) почива. Срещата в Балчик за „Черноморец“ се оказа финален след победата с 2:0 над гостите „Локомотив“(Русе) с головете на Цветан Илиев в 35 мин. и Валентин Веселинов в 40 мин. В новото първенство отборът спечели право да играе във Втора професионална лига, което ще е ново предизвикателство за футболисти и треньорско ръководство.

Дунав отстъпи на Черно море във Варна

Дунав загуби с 0:1 от Черно море в първи двубой от третия кръг на първенството в Първа професионална лига. Срещата се игра на стадион "Тича" във Варна. Това бе първи домакински мач за Черно море в морската столица от 14 месеца. Тимът на Георги Иванов - Гонзо реализира попадение в 41-вата минута на двубоя, но голът на Мариян Огнянов беше отменен заради..

публикувано на 28.07.17 в 20:22

Златен медал за Мирослава Минчева на Европейското първенство по стрелба

Мирослава Минчева от Търговище стана европейска шампионка за девойки на 25 метра стрелба с малокалибрен пистолет. Шампионатът на Стария континент се провежда в столицата на Азербайджан Баку. Българката отбеляза 33 точки във финала и бе недостижима за съперничките си. В края на миналия месец Мирослава Минчева стана и световна вицешампионка в същата..

публикувано на 28.07.17 в 14:54

Билети между 10 лв. и 20 лв. за Лудогорец - Апоел (Беер Шева)

Лудогорец пусна в продажба билетите за реванша срещу Апоел (Беер Шева) от третия предварителен кръг на Шампионската лига, съобщиха от клуба. В момента пропуски се продават само на клубната база. Двубоят е на 2 август (сряда) от 21,30 ч. на стадион "Лудогорец Арена". В деня на срещата ще работят касите на стадиона пред секторите "А" и "А1". Цената за..

публикувано на 28.07.17 в 11:24

Дунав излиза срещу Черно море

Дунав гостува на Черно море в първи двубой от третия кръг на първенството в Първа професионална футболна лига. Срещата ще се играе от 18:15 ч. на стадион "Тича" във Варна. Това ще е първо домакинство за тима на Георги Иванов на собствения стадион, след като в продължение на месеци съоръжението беше в ремонт. Главен съдия на мача ще бъде Ангел..

публикувано на 28.07.17 в 07:56

Турнир по тенис на маса в Кубрат

Състезание по тенис на маса ще се проведе в спортна зала „Кубрат“ днес, съобщи за Радио Шумен треньорът Стойчо Стойчев. Турнирът ще се проведе от 9:30 ч. в най-голямата зала на комплекса. Организатор е Общинският детски комплекс в лудогорския град. На срещата са поканени жители и всички желаещи, които искат да се включат в заключителното състезание за..

публикувано на 28.07.17 в 07:53

Съдийските назначения за третия кръг на Първа лига

Ангел Ангелов ще е главен съдия на двубоя между Черно море и Дунав, с който се открива третият кръг на първенството в Първа професионална лига. Това съобщават от Съдийската комисия към Българския футболен съюз. Помощници ще бъдат Иво Колев и Мартин Емилов, а четвърти рефер - Йордан Петров. Срещата е утре (28 юли) от 18,15 ч. Началният час на двубоя беше..

публикувано на 27.07.17 в 11:18

Лудогорец с два гола пасив преди реванша с Апоел (Беер Шева)

Лудогорец загуби с 0:2 като гост на Апоел (Беер Шева) в първи двубой от третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Двубоят се игра в Израел. Първите минути на срещата бяха равностойни, като възможности за гол липсваха. В 19-ата минута домакините откриха резултата след грешка в защитата на българския отбор. Точен за Апоел беше Нуакеме. Седем минути..

публикувано на 26.07.17 в 22:02