Станислав Тодоров ще свири мача за Суперкупата

Станислав Тодоров от Шумен ще е главен съдия на двубоя между Лудогорец и Ботев (Пловдив) за Суперкупата на България по футбол. За това съобщават от Съдийската комисия към Българския футболен съюз. Помощници по страничните линии ще са Диян Вълков и Иво Колев, а Никола Попов ще е четвърти рефер. Срещата между шампиона на страната и носителя на Купата на България за изминалия сезон е на 9 август (сряда) от 20 ч. на стадион "Лазур" в Бургас.

Шумен е домакин на турнира за Купа "България" по плажен хандбал

За втора поредна година финалният турнир за Купа "България" по плажен хандбал ще се проведе в Шумен, съобщават от Българската федерация по хандбал. Мачовете ще се играят днес и утре на игрището до басейн "Аква свят" в града. При дамите ще участват четири тима - миналогодишните носителки на трофея "Шумен", "Ники спорт", "Панагюрище" и "ПТГ Панагюрище". Пет..

обновено на 19.08.17 в 07:11

"Лудогорец" победи "Судува" с добър турнирен резултат

Футболистите на "Лудогорец" победиха литовския "Судува" с 2:0 в първи плейоф за влизане в групите на Лига Европа. Двубоят в Разград беше дебют за новия наставник на шампионите Димитър Димитров - Херо. Порвото полувреме завърши без голове, като основна заслуга за това имаше сгъстената защита на гостуващия тим. В 8-ата минута Абел Анисе стреля от въздуха с..

публикувано на 17.08.17 в 23:36

Георги Димитров ще ръководи двубоя "Дунав" - "Лудогорец"

Дербито на Североизтока между отборите на "Дунав" и "Лудогорец" е поверено на Георги Димитров, съобщават от Съдийската комисия към Българския футболен съюз. Помощници на главния рефер ще бъдат Мартин Венев и Георги Петров, а четвърти съдия ще бъде Николай Христов. Двубоят от шестия кръг на Първа професионална лига ще се играе в неделя (20 август) от 21 ч...

публикувано на 17.08.17 в 11:30

Откриват нов сектор в „Лудогорец Арена“

Новият сектор „В" на стадион „Лудогорец Арена" ще бъде открит официално утре, преди началото на първия плейоф от Лига Европа срещу „Судува“. Това съобщават от разградския клуб. Церемонията ще започне в 20:40 часа. Трибуната ще бъде осветена от отец Георги от храма „Свети Николай Чудотворец“. Секторът разполага с 3 541 седящи места, като по-голямата..

публикувано на 16.08.17 в 13:20

Пуснаха в продажба билетите за "Дунав" - "Лудогорец"

Днес започна продажбата на билети за мача между "Дунав" и "Лудогорец," съобщиха от русенския клуб. Срещата е в неделя (20 август) от 21 ч. на Градския стадион в дунавския град. Пропуските са на цена от 10 лв. Те могат да бъдат намерени в магазин "SportLic" на булевард "Цар Фердинанд" 3 (в сградата на "Здравко Чампоев" до Градските хали), както и в пет от..

публикувано на 15.08.17 в 10:47

"Дунав" загуби от "Левски" в София

Футболистите на "Дунав" загубиха като гост на "Левски" с 0:2 в среща от петия кръг на българското първенство. Двубоят беше първи в шампионата за новия наставник на "сините" Делио Роси. Първото полувреме завърши без голове. През втората част домакините имаха много повече възможности от съперника, като отбелязаха само два гола. В 69-ата минута Роман..

публикувано на 13.08.17 в 23:19

Димитър Димитров е новият треньор на "Лудогорец"

Спортният директор на ПФК "Лудогорец" Методи Томанов финализира успешно преговорите с Димитър Димитров и специалистът, работил последно в „Иртиш“ (Павлодар), поема шесткратните шампиони. Димитров бе определен за наставник на тима след разговори с още няколко именити треньори от България и чужбина. Специалистът пристига в Разград утре и ще бъде..

публикувано на 13.08.17 в 12:19