Реми за "Лудогорец 2" при дебюта на бразилец

Вторият отбор на "Лудогорец" завърши 2:2 с гостуващия тим на "Локомотив" (Горна Оряховица) в двубой от седмия кръг на Втора професионална футболна лига. Дебют в тази среща направи бразилският играч Рафаел Форстър, привлечен в Разград от украинския "Заря" (Луганск). Резултатът бе открит още във втората минута, когато Георги Чукалов се разписа за гостуващия тим. Само три минути по-късно Светослав Ковачев възстанови равенството. В 35-ата минута отново Георги Чукалов реализира. Едната точка за втория тим на шампионите донесе Олег Димитров с попадение в 85-ата мнута. След равенството този следобед вторият отбор на "Лудогорец" се изкачи с едно място до деветата позиция в класирането, като има актив от 8 точки.

Титулярният състав на "Лудогорец 2"СимеоновКерчевПетров, Форстър, СлавовЦвятков, Александров, Димитров, Ковачев, Климентов

Съдийските назначения за кръга в Първа лига

Стефан Апостолов ще е главен съдия на двубоя между "Локомотив" (Пловдив) и "Лудогорец" от 16-ия кръг на Първа професионална футболна лига. Това съобщават от Съдийската комисия към БФС. Помощници на арбитъра ще бъдат Петър Джугански и Мирослав Иванов, а четвърти рефер ще е Велислав Миленков. Срещата е в събота (18 ноември) от 17,30 ч. в Пловдив. Шуменецът..

публикувано на 16.11.17 в 13:17

Спортно състезание в Разград

Ученическо спортно състезание „Бързи, смели, сръчни - играем честно, общуваме толерантно” ще се проведе днес в спортна зала „Лудогорец” в Разград. Надпреварата ще започне от 9:30 ч. и включва щафетни игри с атрактивни елементи: кълбо напред, подскоци над гимнастическа пейка, вървене по тясната част на гимнастическа пейка, пренасяне на малки и големи..

публикувано на 16.11.17 в 09:10

Втора загуба за юношите на "Лудогорец" от "Ботев"

Юношите младша възраст на "Лудогорец," родени през 2002 година, отпаднаха от турнира за Купата на Българския футболен съюз. В среща-реванш от осминафиналите, играна в Пловдив, разградчани отстъпиха на "Ботев" с 0:3. На два пъти за успеха на домакините се разписа Георги Трифонов, а едно попадение отбеляза Иво Казаков. Първата среща в Разград преди седмица..

публикувано на 15.11.17 в 12:59

Спортните клубове кандидатстват за финансиране

Спортните клубове вече могат да кандидатстват за финансиране по програмата на Министерството на младежта и спорта „Спорт за децата в свободното време”. Инициативата е насочена към организиране и провеждане на спортни занимания за деца през следващата година. Предоставя се възможност на спортните клубове да провеждат не по-малко от шест месеца безплатни..

публикувано на 15.11.17 в 11:49

Юношите на "Лудогорец" гостуват на "Ботев"

Юношите младша възраст на „Лудогорец“ гостуват днес на „Ботев“ (Пловдив) в среща-реванш от осминафиналите в турнира за Купата на Българския футболен съюз. Двубоят ще се играе от 11 ч. в Пловдив. В първата среща в Разград преди седмица „Ботев“ постигна успех с 4:1. През миналия сезон двата тима играха финал в турнир за Купата на БФС. Тогава..

публикувано на 15.11.17 в 11:18

Юноши и ветерани играят днес

От 14,00 часа са срещите от поредният кръг от първенството по футбол в зона Варна за Юноши старша възраст. Програмата предвижда срещите „Светкавица“(Търговище) – „Хитрино“ и „Велики Преслав“ – „Волов“(Шумен). Утре от 11,30 часа е мачът между „Калиакра“(Каварна) – „Черноморец“(Балчик). За първенство на ветерани също от 14,00 часа на градския стадион..

публикувано на 15.11.17 в 08:38

Отбори от Кубрат с призове по тенис на маса

Второ място спечели отбора на Районна служба "Пожарна безопасност и защита на населението" в Кубрат на турнира по тенис на маса „КОРПО-Есен 2017“ в Русе. В турнира се надпреварваха 10 отбора от Североизточна България, като два от тях бяха от Кубрат. Второ и четвърто място извоюваха играчите на Противопожарната служба и Общинския детски комплекс в..

публикувано на 12.11.17 в 10:20