"Дунав" с втора поредна загуба

"Дунав" загуби с 0:1 като гост на "Пирин" в среща от 25-ия кръг на българското футболно първенство. Единствения гол в двубоя в Благоевград отбеляза Радослав Кирилов в 56-ата минута. След днешното поражение тимът от Русе остава 12-и в класирането с 21 точки, докато "Пирин" е с две места по-напред с 26. Във вторник (13 март) "Дунав" посреща 11-ия в подреждането "Славия". Двубоят е от 17,30 ч. на Градския стадион в Русе.
„Лудогорец“ с лесен успех над „Витоша“

"Лудогорец" с изненада за феновете

"Лудогорец" подготвя изненада за феновете си, които ще наблюдават на живо домакинския мач с "Цюрих" от група А на Лига Европа в четвъртък от 22,00 ч. Всеки привърженик, дошъл на стадиона, ще получи безплатно луксозен календар на тима за 2019 г. и талон с до 50% отстъпка при покупка на артикули от екипировката на тима. От футболния клуб напомнят,..

публикувано на 10.12.18 в 14:52

Нови степени по джу джицу в „Зан-Шин“

21 от възпитаниците на Спортен клуб „Зан-Шин“ в Шумен защитиха нови степени по джу джицу. Никола Димитров, Николай Петков и Християн Георгиев получиха званието „учи деши“ и отговорността да бъдат лични ученици, готвещи се за инструкторска работа в школата. Станислав Генчев бе отличен със званието помощник инструктор с правоспособност да преподава на..

публикувано на 10.12.18 в 12:27

"Славия" не затрудни "Лудогорец"

15-а победа от началото на сезона записа "Лудогорец". Шампионите надиграха у дома "Славия" с 2:0 в среща от 19-ия кръг на Първа професионална лига. В 37-ата минута Димо Бакалов центрира от ъглов удар, а най-съобразителен в наказателното поле беше защитникът Козмин Моци, който отбеляза с глава за 1:0. В 49-ата минута гостите от София имаха възможност да..

публикувано на 09.12.18 в 19:35

"Дунав" допусна пълен обрат

Футболистите на "Дунав" отстъпиха с 1:2 като гост на "Септември" в среща от 19-ия кръг на Първа професионална лига. Русенци откриха резултата на Националния стадион "Васил Левски". В 17-ата минута Борислав Балджийски получи подаване от Божидар Васев и с изстрел извън границата на наказателното поле реализира за тима на Людмил Киров. В 50-ата минута Борис..

публикувано на 09.12.18 в 14:41

Мирослав Минчев – спортист № 1 на Разград

Колоездачът Мирослав Минчев спечели анкетата за най-добър спортист на община Разград за 5-та поредна година. 29-годишният спортист от клуб „Спринт“ завоюва през годината златен и два сребърни медала в пистовото колоездене на Балканиадата. Втори в анкетата за най-добър спортист в Разград остана гросмайторът Ивайло Енчев от шахматния клуб „Абритус“. За..

публикувано на 08.12.18 в 08:39
Антоанета Бонева

Антоанета Бонева отново на върха

Антоанета Бонева от Стрелковия клуб "Светкавица" -Търговище спечели първото място на   международния турнир по спортна стрелба в град Ал Аин - ОАЕ. В дисциплината 25 м стрелба с пистолет, тя постави личен рекорд в дисциплината 25 метра малокалибрен пистолет и събра 592 от 600 възможни точки. „Изключително съм доволна от този резултат! Благодаря на..

публикувано на 07.12.18 в 09:06

ЦСКА-София и "Лудогорец" не се победиха

Първият и вторият във временното класиране на българското първенство не се победиха. Двубоят между ЦСКА-София и "Лудогорец" на стадион "Българска армия" в столицата завърши 1:1. В 29-ата минута Джоди Лукоки центрира от корнер на близката греда, Антон Недялков отклони с глава, топката попадна у Клаудиу Кешеру и голмайсторът на разградчани вкара отблизо с..

публикувано на 06.12.18 в 21:16