Отложиха мача на "Дунав" с 24 часа

Снимка: dunav.eu

Двубоят между "Дунав" и "Славия" беше отложен заради наводнен терен. Последната среща от 25-ия кръг на Първа професионална лига трябваше да се играе от 17,30 ч. днес, но заради голямото количество дъжд, паднал в Русе за последното денонощие, теренът беше наводнен. След инспекция, извършена от делегата на мача Николай Вълчев, съдиите и представители на двата клуба решиха, че условията са неподходящи за провеждане на двубоя. Съгласно правилника срещата беше отложена с 24 часа и трябва да се състои утре, от 17,30 ч. на Градския стадион в дунавския град.

"Дунав" спечели точка срещу петия в класирането

Футболистите на "Дунав" завършиха 1:1 с тима на "Черно  море" в среща от последния 26-и кръг от редовния сезон на Първа професионална лига. Двубоят се игра на Градския стадион в Русе. В 18-ата минута Светослав Ковачев изведе Исмаил Иса, нападателят беше спрян от Пламен Димов и главният съдия Петър Костадинов отсъди дузпа. Точен от бялата точка беше..

публикувано на 17.03.19 в 17:09

"Лудогорец" безкомпромисен срещу "Септември"

Футболистите на "Лудогорец" победиха гостуващия "Септември" с 6:0 в двубой от 26-ия кръг на Първа професионална лига. Разградчани поведоха в 8-ата минута, когато румънците Адриан Попа и Драгош Григоре комбинираха, топката беше подадена към Якуб Шверчок и нападателят с глава откри резултата.  В 21-вата минута Светослав Дяков изведе Станислав Манолев, той..

публикувано на 16.03.19 в 19:53

Златните шуменски бойци - на световния връх

С два златни медала от Световното първенство по муай тай в Тайланд се завръщат бойците на Спортен клуб „Шуменска крепост“ Иван Иванов и Християн Тотев. Иванов участва за първи път в турнира. Той се наложи успешно в категорията до 86 килограма над национали от Мароко, Тайланд и Италия. Тотев защити миналогодишната си титла в полутежка категория като..

публикувано на 14.03.19 в 10:05
Шуменските бойци Християн Тотев - вторият отляво, и Иван Иванов - третият отляво, ще се бият на финали. На снимката те са заедно с треньора на СК

Шуменските бойци на финали

Успешното представяне на националния отбор на България на Световното първенство по муай тай продължава. 11 българи от общо 17 стигнаха до финалите в Тайланд, което е сериозен повод за гордост. Това пише сайтът Boec.BG. "При мъжете имаме много поводи за гордост, а равносметката е седем финала! Голямата изненада в този кръг дойде от наш боец – Иван..

публикувано на 13.03.19 в 11:39

"Лудогорец" пречупи "Левски"

"Лудогорец" победи "Левски" с 2:0 като гост в двубой от 25-ия кръг на Първа професионална футболна лига. На стадион "Георги Аспарухов" в столицата един срещу друг се изправиха двама от най-успешните треньори на разградчани - Стойчо Стоев, който се завърна при шампионите след петгодишно прекъсване, и Георги Дерменджиев, който сега води "сините". В 21-вата..

публикувано на 10.03.19 в 20:05

Служебна победа за шуменските баскетболисти

Баскетболистите на "Шумен" записаха четвъртата си победа във Втората четворка на мъжката "А" група. Тимът записа служебен успех с 20:0, след като отборът на "Видабаскет" реши да не се яви за срещата от четвъртия кръг, която трябваше да се играе днес в зала "Младост". Така тимът на "Шумен"  остава еднолично на върха в класирането, като има само едно..

публикувано на 10.03.19 в 19:43

„Хитрино“ с нова победа на чужд терен

Футболистите на „Хитрино“ постигнаха десетата си победа от началото на първенството. Те победиха като гост „Калиакра“ с 2:0 в среща от 18-ия кръг на Североизточната Трета лига. Двубоят се игра на градския стадион в Каварна и беше наблюдаван от близо 100 зрители. В 30-ата минута след бърза контраатака и центриране в наказателното поле на..

публикувано на 10.03.19 в 10:10