Съдийски назначения за 8-ия кръг в Първа лига

Владимир Вълков ще е главен съдия на футболната среща между „Лудогорец“ и „Верея“ от 8-ия кръг на Първа професионална лига. Мачът шампионите, които са на трета позиция, и последния в подреждането тим от Стара Загора е утре (14 септември) от 20 ч. на стадион „Лудогорец Арена“ в Разград.

В събота (15 септември) от 14,45 ч. „Дунав“ посреща отбора на „Етър“. Двубоят на Градския стадион в Русе ще бъде ръководен от Ивайло Стоянов. В класирането „Дунав“ е 12-и, а великотърновци са 11-и.

Изпратиха бойците на Европейско

Над 30 приятели и съотборници се събраха на автогарата в Шумен, за да изпратят бойците Полина Галинова и Георги Атанасов. Състезателите на Спортен клуб „Шуменска крепост“ потеглиха за унгарския град Гьор. Там ще участват в Европейското първенство по кикбокс за кадети (WAKO). Поли ще се бори за златото в категорията девойки старша възраст до 60 кг и стил..

публикувано на 23.08.19 в 13:46

Изтеглиха жребия за Купата

Победителят от сблъсъка между „Севлиево“ и „Нефтохимик“ ще е съперник на „Лудогорец“ в 1/16-финалите на турнира за Купата на България по футбол. Това отреди жребият днес. „Дунав“ ще се изправи срещу спечелилия мача между „Суворово“ и ЦСКА 1948. Третодивизионният „Хитрино“ излиза срещу „Кариана“ (Ерден) в двубой от втория предварителен кръг и при..

публикувано на 23.08.19 в 13:24

"Дунав" гостува на "Локомотив"

Футболистите на "Дунав" гостуват на "Локомотив" в последна среща от шестия кръг на първенството. Двубоят е от 20,30 ч. в Пловдив и ще бъде ръководен от Станимир Тренчев. Във временното подреждане русенци са 9-и с актив от 6 точки, докато "Локомотив" е на петата позиция с 10 точки.

публикувано на 19.08.19 в 09:11

"Лудогорец" победи "Черно море"

"Лудогорец" победи с 2:1 "Черно море" във Варна в двубой от шестия кръг на българското футболно първенство. Родр и го откри резултата за домакините в 28-ата минута, а шампионите от Разград стигнаха до пълен обрат с попадения на Дан Битон в 32-рата и Клаудиу Кешеру в 74-тата минута. С успеха тимът на Стойчо Стоев се върна на върха в класирането с..

публикувано на 19.08.19 в 09:08

Отличен старт за „Шумен 2007“ в Трета лига

Футболистите на „Шумен 2007“ започнаха с победа участието си в Североизточната трета лига. Първият двубой на възпитаниците на Александър Димов срещу „Бенковски“ (Бяла) беше отложен поради организационни причини, а във втория кръг новакът в групата спечели с 5:1 гостуването си на „Ботев“ (Нови пазар).  В 10-ата минута Юлиян Загоров откри за..

публикувано на 18.08.19 в 08:15

„Хитрино“ с първа победа у дома

Футболистите на „Хитрино“ постигнаха първа победа за новото първенство в Североизточната трета лига. В двубой от втория кръг те победиха гостуващия „Кубрат 2016“ с 3:1. В 13-ата минута Ивелин Василев откри резултата за домакините след самостоятелен рейд в наказателното поле. В 43-тата минута капитанът на „Хитрино“ Христо Александров удвои след добро..

публикувано на 18.08.19 в 08:12

Билет за мач - срещу трите имена и рождената дата

„Лудогорец“ пусна в продажба билетите за първия мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа срещу „Дъ Ню Сейнтс“ (ТНС). От днес до понеделник (5 август) на обед на клубната база ще се продават входни талони само на притежателите на абонаментни карти за настоящия сезон. В понеделник следобед започва свободната продажба на пропуски. За..

публикувано на 03.08.19 в 15:39