„Днепрянка“ с втора победа

Честита спортна зала "Арена Шумен!
Снимка: Радио Шумен

Хандбалистките на украинския „Днепрянка“ от Херсон спечелиха и втората контролна среща срещу отбора на „Шумен-98“. Днес те се наложиха на домакините с 22:21. На почивката шуменки водеха с 12:11. И двете срещи се играха в зала „Арена Шумен“.

Шуменец с бронз от Световното по кикбокс

Боецът на СК '' Шуменска крепост'' Виктор Иванов спечели бронзов медал на Световното първенство по кикбокс за кадети и юноши в Италия. В последната среща Иванов отстъпи с 1 на 2 гласа пред представител на Русия, като 20 секунди преди края на битката водеше в картите на съдиите. Днес Георги Атанасов ще излезе в спор за място на финала в категория..

публикувано на 21.09.18 в 07:02

"Лудогорец" допусна обрат срещу "Байер"

Футболистите на "Лудогорец" отстъпиха с 2:3 на "Байер" (Леверкузен) в първа среща на двата тима от група "А" на Лига Европа. Двубоят се игра пред пълните трибуни на стадион "Лудогорец Арена" в Разград. В 8-ата минута Сисиньо беше спънат пред наказателното поле и главният съдия отсъди фаул. Прекият свободен удар беше изпълнен от Клаудиу Кешеру, който успя..

публикувано на 21.09.18 в 00:03

Георги Атанасов с първа победа

Шуменският боец Георги Атанасов записа първата си победа на Световното първенство по кикбокс за кадети и юноши в Италия. Младият национал отстрани без затруднения представител на домакините в категория до 60 кг., стил лоу кик. Съотборникът му от спортен клуб „Шуменска крепост“ Никола Николов обаче напусна турнира след равностойна среща със състезател..

публикувано на 20.09.18 в 16:45
Лудогорец - Торпедо

Определиха съдиите за неделните мачове

Ивайло Стоянов ще бъде главен съдия на двубоя между „Ботев“ (Пловдив) и „Лудогорец“ от деветия кръг на Първа професионална лига. Това съобщиха днес от Съдийската комисия към Българския футболен съюз. Срещата е в неделя от 20 ч. на стадиона в Коматево. В класирането „Лудогорец“ са трети, а пловдивчани заемат седмата позиция. Също в неделя, но от 15..

публикувано на 20.09.18 в 15:40

С ЦСКА в сърцето

Днес от 17.30 ч. в РБ „Стилиян Чилингиров” гостува Аспарух Никодимов – Паро с представяне на автобиографичната си книга „Паро Никодимов – с ЦСКА в сърцето”, написана в съавторство със Станил Йотов и Цветан Дерменджиев. В активната си състезателна кариера Никодимов е национален състезател с двадесет и пет мача и осем гола за „А” националния отбор,..

публикувано на 20.09.18 в 15:34

"Лудогорец" приема "Байер"

„Лудогорец“ започва днес участието си в груповата фаза на Лига Европа. Първият съперник е германският „Байер“ (Леверкузен). Двубоят от група „А“ на турнира е от 22 ч. на стадион „Лудогорец Арена“ в Разград, а главен съдия на срещата ще е италианецът Паоло Мацолени, който до момента не е ръководил мачове на български отбори в европейските клубни..

публикувано на 20.09.18 в 11:12

Виктор на две крачки от златото

Шуменецът Виктор Иванов спечели по точки четвъртфиналната среща от Световното първенство по кикбокс за кадети и юноши в Италия. Състезателят на Спортен клуб „Шуменска крепост“ отказа боец от Либия в категорията юношите старша възраст, стил К-1 и тегло до 54 кг. „Виктор се справя добре, но конкурентите са много силни. Ще му е трудно ако на полуфинала..

публикувано на 19.09.18 в 16:06