„Хитрино“ и „Кубрат“ не се победиха в контрола

Снимка: Салим Салих

„Хитрино“ и „Кубрат“ завършиха 1:1 в приятелска среща, играна на стадион „Панайот Волов“ в Шумен. В 23-тата минута гостите поведоха в резултата с гол на Александър Недев, а в последната минута на първото полувреме Ивелин Василев изравни. Сблъсъкът беше част от подготовката на двата тима за пролетния дял в Североизточната Трета лига. Двубоите започват в началото на март.

Турнир по канадска борба

Турнир по канадска борба за ученици от 14 до 17 години под мотото „Предизвикай себе си! Здравето е ценно“ организират в Силистра. В момента тече записване за участие в турнира, който ще се проведе на 12 март от 14.30 ч. в салона на Общината. Могат да се включат ученици от всички училища в Община Силистра, родени от 2002 г. до 2005 г.  Родителите на..

публикувано на 21.02.19 в 09:33
Тайбе Юсеин позира със златния си медал.

Златната Тайбе Юсеин в японски филм

Екип на Японската национална телевизия е в България, за да заснеме филм за световната и европейска шампионка по борба Тайбе Юсеин. Състезателката, която е родом от разградското село Мъдрево, бе избрана през 2018 година за спортист номер 1 на България. Гостите ще останат в София близо месец, а продукцията ще бъде излъчена в началото на април...

публикувано на 20.02.19 в 16:47

Пета победа за "Дунав"

Пета победа от началото на сезона в Първа лига записаха днес футболистите на "Дунав". Те победиха гостуващия тим на "Верея" с 1:0 в среща от 22-рия кръг на първенството. Единственото попаданеия на Градския стадион в Русе отбеляза Светослав Ковачев в 57-та минута. С успеха отборът на Людмил Киров събра 18 точки и се изкачи с една позиция до..

публикувано на 20.02.19 в 15:09

„Лудогорец“ привлече Чибота

„Лудогорец“ привлече голмайстора на израелското първенство. Клубът финализира трансфера на Мавис Чибота от „Бней Йехуда“. Договорът на национала на Конго влиза в сила от лятото. В настоящото първенство на Израел нападателят е отбелязал 10 гола в 22 мача.

публикувано на 19.02.19 в 13:44

„Лудогорец“ посреща „Ботев“ (Пловдив)

„Лудогорец“ посреща днес „Ботев“ (Пловдив) в двубой от 22-рия кръг на Първа професионална футболна лига. Мачът е от 15 ч. на стадион „Лудогорец Арена“ в Разград, а главен съдия ще бъде Станислав Тодоров от Шумен. Преди началото на срещата ще бъде представено новото попълнение на шампионите – националът на България Станислав Манолев, който..

публикувано на 19.02.19 в 09:00
Станислав Манолев

"Лудогорец" привлече Станислав Манолев

"Лудогорец" привлече Станислав Манолев. Днес клубът и играчът подписаха договор за година и половина. Манолев ще бъде представен пред феновете в Разград утре (19 февруари) преди мача на "Лудогорец" срещу "Ботев (Пд). Националът се включва в тренировъчния процес на отбора и ще е на разположение на Антони Здравков за следващите мачове в първенството..

публикувано на 18.02.19 в 16:51

Съдийските наряди за междинния кръг в Първа лига

Станислав Тодоров от Шумен ще ръководи двубоя между „Лудогорец“ и „Ботев“ (Пловдив) от 22-рия кръг на Първа лига. Това съобщават от Съдийската комисия към Българския футболен съюз. Срещата е утре (19 февруари) от 15 ч. на стадион „Лудогорец Арена“ в Разград. Шампионите започнаха пролетния дял на първенството с нулево равенство като гост на „Верея“,..

публикувано на 18.02.19 в 12:17